1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Gökdeniz Çakar, Adeta bir profesyonel sporcu
Gökdeniz Çakar, Adeta  bir profesyonel sporcu

Gökdeniz Çakar, Adeta bir profesyonel sporcu

DİYARBAKIR – Amatör spor takımlarından Alipınar Gençliksporun yerel liglerde mücadele eden alt yapı takımlarından U – 15 ve U – 14 takımının kaptanı Gökdeniz Çakar , takımında sergilediği futboluyla gelecek vaad ediyor.

A+A-

Ocak ayında katıldığı milli takım kampınıda başarılı bir şekilde tamamlayarak Adeta profesyonelce oyunu okuyarak oynayan Gökdeniz Çakar yoğun transfer istekleri ile karşı karşıya kalmış durumda bugune kadar Amedspor Kayapınar belediye spor D.S.İ spor istediği Elazığ sporun idmanlarına davet ettiği ve Altınordu sporun sporcu izleme heyetinin takip ediyor.

 Gökdeniz Çakar,. Alipınar Gençliksporun başarılı futbolcular sıyrılmaya ve ben buradayım demeye davam ediyor her kategorde elit yeteneğe sahip sporculardan , biriside U – 15 ve U – 14 takımının başarılı ismi ve kaptanı Gökdeniz Çakar, 2003 doğumlu .mevkisi orta saha , forvet kısaca her alanda oynamayabilme yeteneğine sahiptir. Çakar yaptığı açıklamada, “ yaklaşık 3 yıldır takımımda futbol oynuyorum. Değerli Hocalarıma ve başarılı yönetimime teşekkür ederim Gerçek eğitim gerçek altyapı ve gerçek ahlaklı ve dürüst bir aile ortamındayım yıllar önce futbola alipaşa sporda başladım bu süreç sadece lisans çıkarma ile başladı ve bitti. Gerçek ve ilk eğitimimi şuan zevkle bulunduğum kulübümde gördüm ve devam etmekteyim. İlk hedefim kulübüme aileme ve geleceğime katkı sağlamak amaçlı büyük takımlarda profesyonel oynamak . “ dedi.

HABERE YORUM KAT