1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Göç Zamanı 9. yeni bölümde heyecan verici sahneler
Göç Zamanı 9. yeni bölümde heyecan verici sahneler

Göç Zamanı 9. yeni bölümde heyecan verici sahneler

En son Göç Zamanı dizisinde 50 yıllık sır ortaya çıkmıştı. Ekranların sevilen dizisi Göç Zamanı 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Günlerdir beklenen Göç Zamanı yeni bölümde neler olacak? Göç Zamanı her Cumartesi saat 20.00’da Star ekranlarında sevenleriyle bu

A+A-

Yapımcılığını Limon Film Hayri Aslan’ın, yönetmenliğini ise Veli Çelik’in yaptığı Göç Zamanı dizisi yeni bölümü ile sürpriz sahnelerle geliyor. Usta yönetmen Veli Çelik, Mardin’de çekimleri tamamlanan Göç Zamanı bu hafta 9. bölüm ile ekrana gelecek.Göç Zamanı; İstanbul ve Doğu’nun sorunlarının buluştukları ve ayrıldıkları yerler, entresan bir hayat hikayesi anlatıyor. Göç Zamanı her Cumartesi saat 20.00’da Star ekranlarında sevenleriyle buluşuyor.

GÖÇ ZAMANI YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Sevgi girdiği çıkmazdan kurtulmanın yolunu intihar teşebbüsünde buluyor. Yılmaz bir yandan ailesini bir arada tutmaya çalışırken bir yandan da Hande’nin akıl almaz oyunlarıyla baş etmek zorunda. Hande, Yılmaz’a otel gecesinin meyvesi olarak bebek beklediğini söylemesi işleri iyice karıştırıyor. Kiraz, kadın tüccarlarından yakasını kurtaramayacağını anlayınca, boyun eğiyor. Geri dönüşü imkansız bir yola giriyor. Zümrüt ve Yusuf aşkı adım adım tırmanırken Demir de Yusuf’a iyice bileniyor. Cennet, Yılmaz’dan uzak durmak için araya mesafe koydu ama kuruş parası, sığınacağı tek güvenli bir liman olmadan ayakta ve hayatta nasıl kalacak? Bunların yanı sıra baştan ayağa öfkeyle donanmış, gizemli bir kadın adım adım yaklaşıyor. Kim bu kadın ve ne istiyor. Göç Zamanı heyecan dolu yeni bölümüyle Cumartesi Star’da.  

Yayın Günü: 26 Mart Cumartesi
Yayın Saati: 20.00 

GÖÇ ZAMANI 8. BÖLÜM ÖZETİ

Göç Zamanı’nda 50 yıllık sır ortaya çıkıyor. Cennet, hiç tahmin etmediği bu gelişme karşısında ne yapacak? Yılmaz ve Cennet yıllar öncesine gömdükleri sırla yüzleşince neler olacak? Yılmaz bir yandan Hande’nin, bir yandan Bilal’in yaktığı ateş çemberini fark edecek mi?

GÖÇ ZAMANI 9. BÖLÜM FRAGMANI

fft16_mf6775319.jpeg


Zümrüt; Demir ve Yusuf’un arasında kaldığının farkında bile değil. Kiraz, karanlık bir dünyaya sadece bir adım uzakta. Evde yalnız kalan Güneş’i bekleyen tehlike ne? Sevgi adım adım Bilal’e doğru yürümekte. Bilal’in, Yılmaz’a olan öfkesinin nedeni yavaş yavaş gün ışığına çıkıyor. 

fft16_mf6775317.jpeg

Göç Zamanı'nın müziği dinlenme rekorları kırıyor!

Göç Zamanı'nın tanıtımlarında Mümin Sarıkaya tarafından yorumlanan 'Ben Yoruldum Hayat' adlı eser dinleyiciler tarafından büyük beğeni topladı.

Güçlü bir kadın hikayesini konu alan Göç Zamanı'nda Vahide Perçin, Cennet rolüyle izleyicilerle buluşurken, Yılmaz karakterine ise Talat Bulut can veriyor. Deneyimli oyuncu kadrosu, başarılı senaryosu ve rejisiyle titiz bir çalışmanın ürünü olan dizi, aynı zamanda müzikleriyle ve indirilme sayıları ile dikkat çekiyor.

fft16_mf6775334.jpeg

Vahide Perçin, Türk tiyatro, film ve dizi oyuncusu. 
Doğum: 13 Haziran 1965 (50 yaşında), İzmir
Boy: 1,78 m
Eşi: Altan Gördüm (e. 1991–2013)
Çocukları: Alize Gördüm

fft16_mf6775339.jpeg

Talat Bulut,   (d. 1956, Sarıkamış, Kars), Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, seslendirme sanatçısı.

Eğitimini, Hacettepe Üniversitesi, Elektronik Mühendisliği bölümünde sürdürürken 2. sınıfta yarıda bırakan Talat Bulut, sanat yaşamına 1975 yılında Ankara Sanat Tiyatrosu'nda Dimitrov adlı oyunda sahneye çıkarak başladı. Uzun süre AST bünyesinde çalışan sanatçı, Türkân Şoray'ın teşvikiyle kamera karşısına geçerek Hazal filmiyle sinemaya adım attı. Bir dönem Türk sinemasının üretkenliğinin azaldığı süreçte etkinliklerine ara verdi. Kaliteli filmlerde oynamayı tercih eden Bulut; halen sinema ve dizi filmlerde rol almanın yanı sıra seslendirme çalışmaları da yapmaktadır. Geniş izleyici kitlesiyle tanışmasına neden olan film Manisa Tarzanı'dır.

Doğum: 23 Mart 1956 (60 yaşında), Sarıkamış
Eşi: Pınar Afşar Bulut
Çocukları: Hazal Bulut
Ebeveynleri: Altun Bulut, Medet Bulut

fft16_mf6775341.jpeg

Tilbe Saran (d. 20 Mayıs 1961, İstanbul), Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, seslendirme sanatçısı.

Doğum    20 Mayıs 1961 (54 yaşında)
İstanbul, Türkiye
Uyruk     Türkiye
Meslek(ler)    Sinema, dizi ve tiyatro oyuncusu
Etkin yıllar    1984-günümüz

HABERE YORUM KAT