1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Göç Zamanı 8.bölümde 50 yıllık sır ortaya çıkıyor!
Göç Zamanı 8.bölümde 50 yıllık sır ortaya çıkıyor!

Göç Zamanı 8.bölümde 50 yıllık sır ortaya çıkıyor!

Star tv ekranlarının severek izlenen dizisi Göç Zamanı yine dopdolu bir bölümle ekrana gelmeye hazırlanıyor.

A+A-

İlk yayınlandığı günden bu yana ilgi ile takip edilen Göç Zamanı 8.bölüm fragmanını yayınladı. Göç Zamanı 8.bölüm fragmanı ve ayrıntıları.

Henüz 8.bölümü yayınlanacak olmasına rağmen hatrı sayılır bir izleyici kitlesine ulaşan Göç Zamanı merakla beklenen 8.bölüm fragmanını yayınladı. 50 yıllık bir sırrın ortaya çıktığı Göç Zamanı 8.bölüm soluk soluğa izlenecek. Göç Zamanı fragmanı ve özeti haberimizde...

GÖÇ ZAMANI 8.BÖLÜM FRAGMANI

GÖÇ ZAMANI 50.BÖLÜM ÖZETİ

Göç Zamanı’nda 50 yıllık sır ortaya çıkıyor. Cennet, hiç tahmin etmediği bu gelişme karşısında ne yapacak? Yılmaz ve Cennet yıllar öncesine gömdükleri sırla yüzleşince neler olacak? Yılmaz bir yandan Hande’nin, bir yandan Bilal’in yaktığı ateş çemberini fark edecek mi? Zümrüt; Demir ve Yusuf’un arasında kaldığının farkında bile değil. Kiraz, karanlık bir dünyaya sadece bir adım uzakta. Evde yalnız kalan Güneş’i bekleyen tehlike ne? Sevgi adım adım Bilal’e doğru yürümekte. Bilal’in, Yılmaz’a olan öfkesinin nedeni yavaş yavaş gün ışığına çıkıyor. 
 

GÖÇ ZAMANI SON BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?
 

Cennet’in yıllardır sakladığı sır ortaya çıkıyor.  Cennet'in yıllardır sakladığı sır; Güneş'in erkek evlat olduğu ortaya çıkar. Bu haberin şoku Yemin'in ilk defa Cennet'i bir nebze de olsa anlamasına sebep olur.  Abi olarak ilk defa Güneş'e yaklaşmaya çalışır. Güneş'in açılması kolay değildir.

Diğer yandan Mardin'den Faysal Ağa’dan haber gelir. Parasını istiyordur.
 
 Hanım, Faysal'ın başlarına bela olacağını anladığında Cennet'ten çocukları karşılığında ödemesi imkansız olan parayı ister.  Cennet, çocuklarını kurtarmak için parayı ararken, çaresiz anında başka bir düşmanının ağına düşer. Sevgi, Cennet'i akçayılanın diğer yarısı olan Yılmaz'dan uzak tutmaya çalışırken başarılı olamaz. Cennet'i bir sürpriz beklemektedir. 
 
Yayın Günü: 19 Mart Cumartesi
Yayın Saati: 20.00 

HABERE YORUM KAT