1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Göç Zamanı 10. bölümde neler oluyor?
Göç Zamanı 10. bölümde neler oluyor?

Göç Zamanı 10. bölümde neler oluyor?

Cumartesi akşamlarının kaçırılmaz dizisi olan Göç Zamanı'nda heyecan dorukta. Yarın akşam ekrana gelecek olan Göç Zamanı 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni yayınlanan fragmana bakılacak olursa aksiyon hiç bitmeyecek gibi.

A+A-

Yapımcılığını Limon Film Hayri Aslan’ın, yönetmenliğini ise Veli Çelik’in yaptığı Göç Zamanı dizisi yeni bölümü ile sürpriz sahnelerle geliyor. Usta yönetmen Veli Çelik, Mardin’de çekimleri tamamlanan Göç Zamanı bu hafta 10. bölüm ile ekrana gelecek.Göç Zamanı; İstanbul ve Doğu’nun sorunlarının buluştukları ve ayrıldıkları yerler, entresan bir hayat hikayesi anlatıyor. Göç Zamanı her Cumartesi saat 20.00’da Star ekranlarında sevenleriyle buluşuyor.

GÖÇ ZAMANI SON BÖLÜM ÖZETİ

Sevgi girdiği çıkmazdan kurtulmanın yolunu intihar teşebbüsünde buluyor. Yılmaz bir yandan ailesini bir arada tutmaya çalışırken bir yandan da Hande’nin akıl almaz oyunlarıyla baş etmek zorunda.

fft16_mf6814672.jpeg

Hande, Yılmaz’a otel gecesinin meyvesi olarak bebek beklediğini söylemesi işleri iyice karıştırıyor. Kiraz, kadın tüccarlarından yakasını kurtaramayacağını anlayınca, boyun eğiyor. Geri dönüşü imkansız bir yola giriyor.

fft16_mf6814673.jpeg

Zümrüt ve Yusuf aşkı adım adım tırmanırken Demir de Yusuf’a iyice bileniyor. Cennet, Yılmaz’dan uzak durmak için araya mesafe koydu ama kuruş parası, sığınacağı tek güvenli bir liman olmadan ayakta ve hayatta nasıl kalacak?

fft16_mf6814674.jpeg

Bunların yanı sıra baştan ayağa öfkeyle donanmış, gizemli bir kadın adım adım yaklaşıyor. Kim bu kadın ve ne istiyor. Göç Zamanı heyecan dolu yeni bölümüyle Cumartesi Star’da.  

GÖÇ ZAMANI 10. BÖLÜM FRAGMANI


Göç Zamanı 30 Ocak 2016 yılında Star TV'de yayın hayatına başlayan, başrolerini Vahide Perçin ve Talat Bulut'un paylaştıkları dizidir.Göç Zamanı, bir annenin; Cennet'in zulümden kaçırdığı çocuklarıyla birlikte bilmeden girdiği bir cehennemde; her biri gözlerinin önünde dağılıp giderken onlara sahip çıkmak için gösterdiği inanılmaz mücadeleyi ve onlar için çırpınışının öyküsünü anlatıyor.

DİZİDE VAHİDE PERÇİN PARKI

fft16_mf6814677.jpeg

Gözü kara bir anne.. Gerekirse ölebilecek kadar.. Cehennem gibi bir hayata boyun eğmeyen bir kadın Cennet.. Yalnız kızlarının değil hayatına girdiği tüm insanların hayatı değiştirecek bir kadın.. Cennet baş eğse de asla boyun eğmez. Aşk konusunda yaralı.. Bu yüzden kendisi gibi başka birini yaralamaktan korkuyor. Bu yüzden Sevgi’den nefret bile etse onu kendi cehennemine sürüklemeyi göze alamaz. Başkalarının mutsuzluğu üzerine mutluluk kurmak istemeyen bir kadın.. Kendini bildi bileli halı dokuyor. Peki İstanbul’da karşılaşacağı zorluklara nasıl göğüs gerecek? Nev-i şahsına münhasır kişiliğiyle hükmünü süren bir kadın.. Cennet'in hikayesi izleyicinin gönlüne taht kurmaya aday..

HABERE YORUM KAT