1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. 'Git Diyarbakır'da yapda delikanlılığını görelim'
'Git Diyarbakır'da yapda delikanlılığını görelim'

'Git Diyarbakır'da yapda delikanlılığını görelim'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Trabzon'da bir MHP'linin kendisine bozkurt işareti yapmasına cevap verdi.

A+A-

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Trabzon'da, Araklı'da milliyetçilik yapmak kolay. Arkadaş, sen burada bana milliyetçilik yapacağına git Diyarbakır'da yap o işareti de delikanlılığını göreyim senin. Hadi Diyarbakır'da eline bir ay yıldızlı bayrak al da bir miting yap Devlet Bahçeli" dedi.

Soylu, partisinin Araklı ilçe merkezindeki Taksi Durağı Meydanı'nda düzenlediği mitingde MHP'li gençlerle yaşadığı olayı anlattı.

"Araklı'da milliyetçilik yapmak kolay" diyen Soylu, MHP'lileri Diyarbakır'da eline bir ayyıldızlı bayrak alıp miting yapmaya çağırdı.

Soylu, "Bazen MHP binalarının önünden geçerken bana işaret yapıyorlar, kendi işaretleri var ya. Ey arkadaşlar, Trabzon'da Araklı'da milliyetçilik yapmak kolay. Arkadaş, sen burada bana milliyetçilik yapacağına git Diyarbakır'da yap o işareti de delikanlılığını göreyim senin. Hadi Diyarbakır'da eline bir ayyıldızlı bayrak al da bir miting yap Devlet Bahçeli. Sana söylüyorum git bakalım Batman'da, Şırnak'ta, Hakkari'de, Van'da, Ağrı'da yap. İzmir'de, Antalya'da, Konya'da yapmak kolay."dedi.

HABERE YORUM KAT

1 Yorum