1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Gişe tepkisi!
Gişe tepkisi!

Gişe tepkisi!

Y. Diyarbakırspor A.Ş. maçlarında sezon başından beri özveriyle takımı destekleyen ve takımın liderliğe oturmasında büyük payı olan taraftarlar "Bilet Gişelerinin" azlığından şikayetçi oldu.

A+A-

Dün oynanan Diyarbakırspor A.Ş. - Şekerspor maçı öncesi Atatürk Stadı Ana gişelerinden satışa sunulan biletlere yoğun ilgi gösteren ve 90 dakika boyunca takıma büyük destek veren yeşil kırmızılı taraftarlar bilet gişelerinin az sayıda olduğunu ve bu durumun takımı desteklemeye gelen taraftarları zor durumda bıraktığını ifade ederek, tepki gösterdi.

GİŞELERİN SAYISI AZ

Taraftarlar ''Sabahın erken saatlerinden itibaren Atatürk Stadı önüne geldik biletleri satın alarak takımımıza olan sevgimizi gösteriyoruz. Fakat az sayıda olan bilet gişelerinin önünde uzun kuyruklar oluşuyor, hangi tribünün biletlerinin hangi gişede satıldığı bile belli değil, organizasyon bozukluğu yaşanıyor ve maçın başlama saatine kadarda bu durum sürüyor, yönetim kurulundan bu durumun düzeltilmesini ve maç günleri çok sayıda gişenin stadyum etrafında hizmet vermesini istiyoruz.'' dediler.

Etiketler : ,

HABERE YORUM KAT