1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. GİAD'ın mayıs gündemi çok yoğun geçecek
GİAD'ın mayıs gündemi çok yoğun geçecek

GİAD'ın mayıs gündemi çok yoğun geçecek

Güneydoğulu girişimci iş adamları, Mayıs ayının son günlerinde Ankara'da yapılacak 'İş Zirvesi'ne hazırlanıyor.

A+A-

GÜNEYDOĞULU GİRİŞİMCİ İŞ ADAMLARI İŞ ZİRVESİNE HAZIRLANIYOR. DERNEK BAŞKANI YILMAZ :”BU ZİRVE YENİ EKONOMİK İŞ BİRLİKLERİ İÇİN  KAPI ARALAYACAK”

Güneydoğu Giad Başkanı  Tanzer Polat Yılmaz,”Bu zirve yeni ekonomik işbirliklerine kapı aralayacak.” dedi.

'Batılı Çözüm Ortaklarıyla Buluşacağız'

Güneydoğulu girişimci iş adamları, Mayıs ayının son günlerinde Ankara'da yapılacak 'İş Zirvesi'ne büyük önem veriyor. Güneydoğu Giad Başkanı Tanzer  Polat Yılmaz,bu zirvenin  yeni ekonomik işbirliklerine kapı aralayacağını söyledi. Yılmaz, 28-29 Mayıs tarihlerinde Ankara'da düzenlenecek İş Zirvesi'nde geniş katılımla yer alacaklarını söyledi.

Bu zirvede bölgeli iş adamlarının batılı çözüm ortağı ve meslektaşlarıyla bir araya gelme şansını yakalayacağını açıklayan Yılmaz, bu zirvenin yeni ekonomik işbirliklerine kapı aralayacağını kaydetti.

'Mayıs Ayı Yoğun Geçecek'

Bir süre önce yürürlüğe koydukları “ Can Kardeşim”  projesinin devam ettiğini belirten Yılmaz ,önümüzdeki  günlerde  İşleri Bakanlığı desteğiyle projenin daha geniş kesimlere duyurulması için çalışmalar yürüttüklerini de kaydetti.Mayıs ayının kendileri için yoğun geçeceğini anlatan Yılmaz,15 Mayıs'ta Mersin'de yapılacak  Tügik Yönetim Kurulu ve Güney ve Güneydoğu Anadolu Genç İş Adamları Federasyonu toplantılarına da katılım sağlayacaklarını ifade etti.

HABERE YORUM KAT