1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Gençlik ve Spor Federasyonu başkanı belli oldu
Gençlik ve Spor Federasyonu başkanı belli oldu

Gençlik ve Spor Federasyonu başkanı belli oldu

Türkiye’nin 7 Bölgesinde ve 81 ilinde yapılanmasını tamamlayan, Bünyesinde 500 Gençlik dernek 10 Gençlik Federasyonu, Türkiye ve KKTC dahil olmak üzere Bir milyon üzerinde genç üyesi bulunan Gençlik ve Spor Konfederasyonununun Diyarbakır İl Başkanlığı yen

A+A-

Gençlik ve Spor Konfederasyonunu Diyarbakır İl Başkanlığı Yönetim kurulu iş ve spor adamlarından oluştu.
Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel  Merkez  Sözcüsü Aytaç Yamaç yaptığı açıklamada, “Genel merkez yönetim kurulu kararıyla Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Diyarbakır İl Başkanlığı’na Diyarbakırlı iş adamı Yasin Yavuz atanmıştır. Yasin Yavuz, Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu kuruluşunu Diyarbakır sınırları içerisinde temsil edecektir” dedi.

Yönetim Kurulu Başkanlığını Yasin Yavuz’un yaptığı Gençlik ve Spor Konfederasyonunu Diyarbakır İl Başkanlığında yönetim kurulunda ki görev dağılımıda yapıldı.

Sitemiz yazarı,eski Diyarbakırspor'lu futbolcu ve Diyarbakır futbol il temsilcisi Mehmet Altındağ'ında Basın ve Spor'dan sorumlu yönetim kurulu üyesi olarak görev aldığı yönetim kurulunda Görev bölümü şu şekilde oluştu.;

Başkan: Yasin Yavuz

İl Başkan Vekili: Ramazan Ülkaç

Ekonomi: Fikret Kaymak

Siyasi Partiler: Paşa Kahraman

Basın ve Spor : Mehmet Altındağ

Projeler: Turgay Kaymak

Üniversiteler: Mahmut Güzel

Eğitim: Neytullah Kabak

Sivil Toplum Kuruluşu: Derya Kolay

Teşkilatlar: Fuat Akdemir

Bürokrasi: Ahmet Durmaz

İl Sekreteri: Nadya Baskın
 
Öte yandan Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğlu’nun önümüzdeki günlerde Diyarbakır’a resmi bir ziyaret gerçekleştireceği açıklandı.

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler