1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Gençlik Spor Müdürüne istifa çağrısı
Gençlik Spor Müdürüne istifa çağrısı

Gençlik Spor Müdürüne istifa çağrısı

Diyarbakırspor Taraftarları Azrailler Grubu Dernek Yönetimi yaptığı açıklamada İl Gençlik Spor Müdürlüğü'nü göreve davet etti.

A+A-
TUGAY 'GENÇLİKSPOR DİYARBAKIRSPOR'U SABOTE EDİYOR'
Azrailler Grubu Yönetimi Dernek Başkanı Ramazan Tugay Atatürk Stadı'ndaki eksikler konusunda Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nü eleştiri bombardımanına tuttu.
 
Diyarbakırspor'un sırtında para kazanıldığını ancak hizmet verilmediğine dikkat çeken Tugay,”Her taraf pislik içinde. O kadar para aldılar,bu paralar nereye gitti?.İl Müdürü o koltuğun hakkını vermiyor.” dedi.
 
'PARA ALIYORLAR AMA HİZMET YOK'
Azrailler Grubu Yönetimi Dernek Başkanı Ramazan Tugay, 2.Başkan Orhan Tuma ve Tribün sorumlusu Fırat Güneş  yaptıkları ortak açıklamada, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nü Diyarbakırspor'u sabote etmekle suçladılar. 3.Lig 3.Grup'ta şampiyonluk mücadelesi veren Diyarbakırspor A.Ş'nin maçlarını oynadığı Atatürk Stadı'nda kent için utanç sayılabilecek manzaralar yaşandığını ifade eden Dernek Başkanı Tugay,hem kulüpten hem de devlet bütçesinden ciddi paralar alan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nün bunun karşılığında hizmet sunamadığını iddia etti.
 
'İL MÜDÜRÜ UMUT GÖREVİNİ YAPMIYOR'
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdüllatif Umut'un görevini yapmadığını savunan Umut,”Daha önce kulübe karşı şantaj ve tehditlerde bulunarak 'para ödenmezse burada maç oynatmayız' diyorlardı. Para aldıktan sonra sesleri kesildi ama hizmet adına hiçbir şey ortada yok. Her taraf pislik içinde. Kulüpten aldığınız kira paraları ve diğer ücretler nereye gitti?. Devletin gönderdiği ödenekle ne yaptınız?.Sadece yalandan boya-badana yapmışlar. Tribünlerdeki koltuklar dökülüyor,tuvaletler ya çalışmıyor ya da pislik içinde. Nereye elini atsan elinde kalıyor. Tam bir keşmekeşlik ve sorumsuzluk. Diyarbakırspor'u sabote etmeye devam ediyorlar. Pazar günü Gölcükspor maçı var. Taraftar olarak o rezaletin içinde maç izlemek istemiyoruz. Sayın Vali Cahit Kıraç'a sesleniyoruz. Lütfen gelip stadın halini görsün. İl Müdürü o makamın hakkını vermiyor. Mesele sadece o koltukta oturmak değil. Hakkını vermiyorsanız işgal etmeyin, derhal boşaltın” dedi.

HABERE YORUM KAT