1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Gençlik kollarından Sur halkına yardım eli
Gençlik kollarından Sur halkına yardım eli

Gençlik kollarından Sur halkına yardım eli

Diyarbakır’ın Sur ilçesinde mağdur olan vatandaşlara AKP Sur Gençlik Kollarından yardım eli uzandı.

A+A-

AKP Sur İlçe Gençlik Kolları Başkanı Murat Esen, Sur’da mağdur olan ve ihtiyaç sahibi vatandaşları tespit ederek gerekli maddi ve manevi yardımlar yaptıklarını söyledi.
 
‘Sur Halkının destekçisi olacağız’
 
AKP Sur İlçe Gençlik Kolları Başkanı Murat Esen, Parti teşkilatları ve Sur İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı olarak Sur halkının destekçisi olacaklarını belirtti.
 
Sur ilçesinde olaylardan dolayı mağdur olan ihtiyaç sahiplerini aile tespit ettiklerini dile getiren Esen, “Adil şekilde gıda ve elektrikli soba battaniye çocuk giysileri tespit ettiğimiz ailelere veriyoruz. Sur halkı bu yapılan zulmü hak etmiyor ne kadar ihtiyaç sahibi aile yardım yarsak o kadar azim ve hevesle işimize daha da bağlanıyoruz. Allahın izniyle bu bela ve nusibetide elbirliğiyle üstünden geleceğiz” diye konuştu.
 
‘Hep beraber Türkiye için çalışacağız’
 
Hep beraber Türkiye’yi refaha ve taşıyacaklarına inandıklarını da belirten Başkan Esen, “Enerjisi ve üstün çalışmaları ile sürdüreceğiz. Beraber yürüdüğümüz bu yolda gençlerin Türkiye'nin geleceği için hiç durmadan çalışacağına ve bu ülkeyi en yükseğe taşıyacağına canı gönülden inanıyorum. Türkiye'nin gençleri olarak bu ülkenin geleceğini ellerinizde taşıdığınızı asla aklınızdan çıkarmayınız. Bu yüzden durmak yok yola devam, durmak yok hizmete devam ediyoruz” dedi.
 

(Abdulsamet Karaş)

HABERE YORUM KAT