1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Genç milli antrenörlerin büyük başarısı
Genç milli antrenörlerin büyük başarısı

Genç milli antrenörlerin büyük başarısı

Kayapınar Belediye Spor kulübünün Genç akademisyen Antrenörlerinden Çetin Aslan ile Azize Özbey'in çalıştırıcılıklarını yaptıkları sporcular başarıdan başarıya koşuyorlar.

A+A-

 Kayapınar belediye sporun atletizm milli takımına birçok sporcu vermesinde büyük emekleri olan genç antrenörlerin çalıştırdıkları sporculardan Bulgaristan'da düzenlenen Balkan Yürüyüş Şampiyonası'nda Yıldız kızlar da milli atlet Yeter Aslan altın madalya kazanırken Ayşe Tekdal ise bronz madalyanın sahibi oldu.

Bulgaristan da düzenlenen Balkan şampiyonasında Kayapınar Belediyesi sporcularından Genç erkeklerde 10 kilometre yürüyüş mesafesinde Süleyman Baytar Bronz madalyanın sahibi olurken Yıldız Erkeklerde ise Şehmuz Alpkaya 5 kilometre yürüyüş mesafesinde Beşinci oldu.

EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR

Kayapınar Belediye Spor kulübünün Genç akademisyen Antrenörlerinden Çetin Aslan ile Azize Özbey yaptıkları ortak açıklamada: Bulgaristan da düzenlenen Balkan Şampiyonasında sporcularımız çok başarılı oldular. Gurur duyuyoruz. Bizlere sağladıkları imkanlardan dolayı başta kulüp Başkanımız İhsan Avcı ile Atletizmimden Sorumlu yöneticimiz Ayhan Aytin hocamıza teşekkür ediyoruz"

HABERE YORUM KAT