1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Genç kadının intiharı ilçeyi sarstı
Genç kadının intiharı ilçeyi sarstı

Genç kadının intiharı ilçeyi sarstı

Genç annenin çocuk özlemini intihara kadar sürükledi. Çocuğunu görememenin hasretinin intihar ettirdiği genç annenin ölümü adeta ilçeyi yasa boğdu.

A+A-

Diyarbakır’ın Çermik ilçesi İsmailçayırı mezrasında iddiaya göre, ayrıldığı eşinin yanında bıraktığı ve uzun süreden beri göremediği çocuğunun hasretine dayanamayan genç anne av tüfeğiyle intihar etti.


Diyarbakır’ın Çermik İlçesine bağlı İsmailçayırı mezrasında P.Ö., isimli genç kadın av tüfeğiyle intihar etti. Büyük üzüntüye neden olan olayın, genç kadının çocuğunu görememesinden kaynaklandığı iddia edildi.


İddiaya göre, İsmailçayırı mezrasında oturan P.Ö. evde kimsenin olmadığı bir sırada, av tüfeğini kapıya dayayarak tetiğine de bağladığı ipi çekmesi sonucu kendini göğsünden vurdu.


Silah sesi üzerine eve koşan yakınları, genç kadını yerde kanlar içerisinde buldu. Hastaneye kaldırılmak istenen genç kadın hayatını kaybetti.


Evli ve bir çocuk sahibi olan P.Ö.’nün İstanbul’da oturduğu, uzun süreden beri eşi ile anlaşamaması sonucu Çermik ilçesi İsmailçayırı’nda oturan ailesinin yanına döndüğü, çocuğunu da göremediği bildirildi.

 

Genç kadının çocuğunun kendisine gösterilmemesi sonucu bunalıma girdiği bu nedenle intihar ettiği iddia edildi. Olayla ilgili soruşturma sürdürülürken, genç kadının intiharı ilçede büyük üzüntüye neden oldu.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler