1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Genç İş Adamları Derneği'nden Kışanak'a ziyaret
Genç İş Adamları Derneği'nden Kışanak'a ziyaret

Genç İş Adamları Derneği'nden Kışanak'a ziyaret

DİYARBAKIR- Diyarbakır Genç İş Adamları Derneği Başkanı M. Remzi Kaynak ve yönetim kurulu üyeleri Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Gültan Kışanak'a nezaket ziyaretinde bulundu.

A+A-

Ziyarette Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Kışanak, eskiden toplumun daha çok kan bağının önemli olduğu bir dönemi yaşadığını, ama bugün daha demokratik, daha modern bir toplum inşası içerisinde olduklarını söyledi.

Geleneklerin son derece önemli olduğunu, kötü ve geçmişi olmayanın geleceği de olamayacağını belirten Kışanak, “Ama kendimizi geleceğe hazırlarken her zaman değişime açık tutmak durumundayız” dedi.

Diyarbakır'ın genç bir nüfusu olduğunu belirten Kışanak, gençlerin hayatın her alanında var olması gerektiğini söyledi. Kışanak, gençlerin ekonomiye, ticarete, eğitime kendisini katması ve göstermesi gerektiğini belirtti.

Diyarbakır Genç İş Adamları Derneği Başkanı M. Remzi Kaynak da hem iş dünyası olarak, hem iş camiası olarak sosyal projelerle memlekete hizmet etmek amacında olduklarını söyledi. Kendileri için yerel yönetimlerin çok önemli olduğunu belirten Kaymak, “İsteriz ki yerel yönetimlerimizle iç içe olalım, gidip gelmelerimiz, istişarelerimiz hep devam etsin” diye konuştu.

(AKK-Y)

HABERE YORUM KAT