1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Genç Antrenörlerin Büyük Başarısı
Genç Antrenörlerin Büyük Başarısı

Genç Antrenörlerin Büyük Başarısı

Atletizm branşında başarılarıyla gündeme gelen Dicle Üniversitesi Beden Eğitimi Ve Spor Meslek Yüksek Okulu mezunu genç akademisyen antrenörler Çetin Aslan ve Azize Özbey başarılarına bir yenisini daha eklediler.

A+A-

Atletizm branşında başarılarıyla gündeme gelen Dicle Üniversitesi Beden Eğitimi Ve Spor Meslek Yüksek Okulu mezunu genç akademisyen antrenörler Çetin Aslan ve Azize Özbey başarılarına bir yenisini daha eklediler.Özbey ve Aslan'ın çalıştırdığı 700.Yıl Ortaokulu,Faik Ali Ortaokulu ve Atatürk Ortaokulu öğrencileri, 27 Aralık Atatürk Koşusu'nda rakiplerini solladı. Yarışma sonundaki 18 madalyadan 11'ini bu öğrenciler kazandı.

'HEDEFİMİZ DAHA BÜYÜK'

Çetin Aslan ve Azize Özbey,öğrencilerinin yarış sonunda 4 birincilik,4 ikincilik ve 3 üçüncülük aldığını belirterek,bundan sonra hedeflerinin daha büyük olacağını ifade ettiler.

Aslan ve Özbey,”Programlı çalışmanın meyveleri olarak değerlendiriyoruz bu sonuçları. Artık 12 Ocak'ta Adana'da yapılacak kulüpler arası Türkiye şampiyonasına hazırlanıyoruz. Amacımız aynı başarıyı Adana'da da göstermek .Bunun için çalışmalarımızı sürdürüyoruz .Bize destek olan Atletizm İl Temsilcisi Azamettin Özaydoğdu'ya sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.”diye konuştular.