1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Gelen cezaların sebebi Küfür!
Gelen cezaların sebebi Küfür!

Gelen cezaların sebebi Küfür!

Diyarbakırspor A.Ş, , bu sezon şu ana kadar 27 bin TL para cezası alırken, bu rakamın önemli bir kısmı maçlarda Bursa aleyhine atılan ve TFF temsilcileri tarafından rapor edilen sloganlar yüzünden verildiği bildirildi.

A+A-
KÜFÜRLÜ TEZAHÜRATLAR KULÜBE BÜYÜK ZARAR VERİYOR
 
27 bin TL'nin 3.Lig'de mücadele eden ve başkanın kendi imkanlarıyla verdiği paranın dışında geliri olmayan Diyarbakırspor A.Ş için ciddi bir maddi tahribat olduğuna dikkat çekilerek, taraftarlardan Bursa sendromuna son vererek, her defasında kulübe zarar veren küfürlü tezahüratlardan da kaçınmaları istendi.
 
'KÜFÜRLÜ TEZAHÜRATLAR BİZE YAKIŞMAZ'
 
Diyarbakırspor A.Ş'den yapılan açıklamada,”TFF tarafından görevlendirilen temsilcilerin yazdığı raporların inandırıcı olmadığını, TFF kurullarının verdiği cezaların da hakkaniyetli olmadığını defalarca vurguladık. Ancak taraftarlarımızın da yaşananlardan ders çıkarması gerekir. 27 bin TL 3.Lig'de kısıtlı imkanlarla mücadele eden bizim gibi kulüpler için çok ciddi bir kayıptır, maddi zarardır. Artık Bursaspor sendromundan kurtulalım. Bu gereksiz takıntı kulübümüze büyük zarar veriyor. Maçlarda atılan ve her defasında temsilciler tarafından rapor edilen küfürlü tezahüratlara karşı da elbirliği ile mücadele edelim. Daha güzel,anlamlı ve Diyarbakır'a yakışan sloganlar üretilmeli. Taraftarlarımızdan yaşananlardan ders çıkararak bundan sonra buna göre hareket etmelerini bekliyoruz. ” denildi.

HABERE YORUM KAT