1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Gelecek Otomotiv'den spora destek
Gelecek Otomotiv'den spora destek

Gelecek Otomotiv'den spora destek

18-22 Haziran Tarihlerinde gerçekleşen Gelecek Otomotiv Tenis turnuvası 22 Haziran akşamı görkemli bir kokteyl ile ödül törenini gerçekleştirdi.

A+A-
Dicle üniversitesi  işbirliği ile düzenlenen Turnuva  Erkekler ve Bayanlar  olmak üzere iki ayrı kategori de gerçekleşti. Turnuvaya yaklaşık 80 kişi katıldı.
Musabaka sonucunda ; Erkekler Kategorisinde 1.lik kupasını Memduh Yurttaş , 2.lik kupasını  Serdar Şahin , 3.lük kupasını  Faruk Fırat almaya hak kazanmıştır.
Bayanlar Katagorisinde 1.lik Kupasını Meral Kasap , 2.lik kupasını Feyza Halis , 3.lük kupasını Gökçe kutlu almaya hak kazandı.
 
Final maçı sonrasında dereceye giren Tenis tutkunlarına ödüllerini  Mercedes-Benz Gelecek Otomotiv Genel Müdürü Aziz Batgi , Otomobil Satış Müdürü İsmail Hakkı Ceylan, Diyarbakır Vali yardımcısı Mehmet Demir,Dicle üniversitesi  Rektör yardımcısı Prof Dr Aslan Bilici , Dicle üniversitesi Genel sekreteri Prof Dr Sabri Eyiğün , Prof Dr  Hüseyin Büyükbayram tarafından takdim edildi.
 
Mercedes-Benz Gelecek Otomotiv Genel Müdürü Aziz Batgi ;  Gelecek otomotiv olarak 
Her zaman sporun ve sporcuların destekçisi olduğunu, bu tür spor organizasyonlarının bölgemizde  giderek  artması gerektiğini ve   Dicle üniversitesi Rektörlüğüne  vermiş olduğu destekten ötürü  teşekkürlerini dile getirdi.
 
Gelecek Otomotiv  Otomobil Satış Müdürü İsmail Hakkı Ceylan  Turnuvaya  katılımdan oldukça memnun olduklarını , bu organizasyonu her yıl geleneksel hale getireceklerini belirtti Ayrıca Turnuvaya katılan katılımcılar turnuva süresince   Mercedes-Benz Yeni C  ve Yeni GLA serisi araçları yakından İnceleme fırsatı buldular. Gelecek Otomotiv Tenis turnuvası Final kokteyline katılan Konuklar  keyifli  bir hafta sonu geçirdiklerini ifade etti.
 

HABERE YORUM KAT