1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Gelecek için ilk adım atıldı
Gelecek için ilk adım atıldı

Gelecek için ilk adım atıldı

Eğitim kurumlarında futbolu yaygınlaştırmak amacıyla gerçekleştirilen projenin ilk aşamasında spor malzemeleri dağıtıldı.

A+A-

Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor takımımız ,Türkiye Futbol Federasyonu ve Milli Eğitim Bakanlığının ortaklaşa düzenlediği,okullarda futbolu yaygınlaştırmak amacıyla yapılan projenin ilk aşamasında spor malzemelerinin dağıtımı yapıldı.

Bu gün Sümer Park Ortak Yaşam Alanında gerçekleşen spor malzemelerinin dağıtımına Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanımız Av. Metin Kılavuz ve futbol takımının alt yapı hocaları,Türkiye Futbol Federasyonu Bölge Müdürü Serkan Bayhan ve Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okullarda görev yapan Beden Eğitimi öğretmenleri katıldı.

Futbol Turnuvası Yapılacak…

Proje kapsamının sonunda Eğitim Kurumları arasında yapılacak olan Elit Futbol turnuvasında,yetenekli genç futbolcular Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor futbol takımına kazandırılacak.Etkinlikte açıklamalarda bulunan Av. Metin Kılavuz,toplum yararına gerçekleştirilecek her türlü organizasyonda yer alacaklarını ve bununla birlikte kulübün temel felsefesi olan sosyal sorumluluk projelerini bu şekilde yerine getireceklerini dile getiren Kılavuz konuşmansın devamın da…

Toplumun Başarı ölçüsü Spor ve Sanattır…

Toplumun  başarısı sanat ve sporla ölçülür .Bu yüzden de kulüp olarak bu tarz faaliyetleri destekleyeceklerini ve yine bölgede gençlerin hem kültürel hem de sportif anlamda gelişimlerini sağlamak adına ellerinden ne geliyorsa yapacaklarını ifade eden.Kılavuz konuşmasının sonunda da ileri tarihlerde burada bulunan arkadaşlarla bundan sonra daha sık bir araya geleceklerini ve hep beraber spor alanında başarılı olmak adına çalışacaklarını belirtti.
 

HABERE YORUM KAT