1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. GEÇMİŞ OLSUN RECEP HOCA
GEÇMİŞ OLSUN RECEP HOCA

GEÇMİŞ OLSUN RECEP HOCA

Bir süre önce Eskişehir’de kampa giren Diyarbakır DSİ Spor’un kamp dönüşünde Kayseri- Gürün arasındaki Pınarbaşı mevkiinde meydana gelen kazada kalça kemiği ve bacağı kırılan sevgili hocamız Recep Bayık'ın ameliyata alınacağını öğrendik.

A+A-

Bir süre önce Eskişehir’de kampa giren Diyarbakır DSİ Spor’un kamp dönüşünde Kayseri- Gürün arasındaki Pınarbaşı mevkiinde meydana gelen kazada kalça kemiği ve bacağı kırılan sevgili hocamız Recep Bayık'ın ameliyata alınacağını öğrendik. Kazada yaralanan Teknik Direktör Recep Bayık önceki sezon Diyarbakırspor"u çalıştırmıştı. Halen Kayseri Erciyes Üniversitesi Araştırma hastanesi ortopedi kısmında yatan Recep Bayık hocamıza Geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Sitemize açıklama yapan ve şu an Recep Bayık hocanın yanında olan kardeşi, İbrahim Bayık'tan aldığımız bilgilere göre, Recep Bayık'ın hayati ve kalıcı bir sakatlığının olmadığını, kalça kemiği ve bacağının kırıldığını ve ameliyata alınacağını bildirdi.

(Recep Bayık, Diyarbakır'da ki Kalp spazmı geçirdiği dönemde, site editörlerimizle görünmekte)

kullan

Kazada ayrıca yaralan diğer futbolcu kardeşlerimize geçmiş olsun dileklerimizi yolluyoruz. İşallah böyle bir kaza bir daha yaşanmaz.

Bilindiği gibi Cuma akşamı DSİ sporun kamp dönüşünde meydana gelen kazada 6 kişi yaralanmıştı. yaralı 5 futbolcunun da hafif şekilde atlattıkları bildirildi.

DSİ Spor Asbaşkanı Menderes Lale, konuya ilişkin muhabirimize yaptığı açıklamada, “Eskişehir’deki kamp çalışmalarını tamamlayan kafilemiz, dün dönmek üzere yola çıktı. Ancak ekibimiz bu sabah saat 06.00 dolaylarında Kayseri- Gürün arasındaki Pınarbaşı mevkiinde talihsiz bir şekilde trafik kaza geçirmiştir. Olayda Teknik Direktörümüz Recep Bayık’ın bir bacağı kırılmış ve 5 futbolcumuz da yaralanmıştır. Yaralıları ziyaret etmek için şu anda yola çıkmış bulunmaktayız” dedi.