1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Gecenin Kraliçesi ne zaman final yapacak?
Gecenin Kraliçesi ne zaman final yapacak?

Gecenin Kraliçesi ne zaman final yapacak?

Salı akşamları ekrana gelen Gecenin Kraliçesi dizisi final bölümü ile ekrana geliyor. Yarın akşam yayınlanacak olan Gecenin Kraliçesi artık sona geldi. Peki Gecenin Kraliçesi 15. yeni bölüm final fragmanında neler yaşanıyor? İşte Gecenin Kraliçesi yeni bö

A+A-

Gecenin Kraliçesi yeni bölüm fragmanı yayınlandı ama bu son fragman olacak. Çünkü Gecenin Kraliçesi dizisi artık final yapıyor. O3 Medya tarafından yapılan, Star TV tarafından 12 Ocak 2016'da yayımlanmaya başlayan dram-aksiyon-romantik türünde dizi olan Gecenin Kraliçesi'nin başrollerini Meryem Uzerli,Murat Yıldırım ve Uğur Polat'ın paylaşıyordu.

GECENİN KRALİÇESİ FİNAL BÖLÜMÜ

Sabır ve sevgiyle hayata tutunan herkes bir gün mutluluğa kavuşacaktır. Alkan ailesinin üzerindeki kara bulutlar dağılmak bilmez. Esra Kartal’a özgürlüğünü verirken mutluluğunu almaya karar vermiştir, Selin talihsiz bir kaza geçirir. Hüma aşık olduğu adamla kendisine kol kanat geren adam arasında sıkışıp kalmıştır. Mert ise karanlık bir geçmişi bırakıp yeni bir yol çizme noktasındadır.. Hiç biri hayatlarına hükmeden Aziz’in ebediyen yanlarından ayrılacağını düşünmezler... Ne var ki bütün ailesini karşısında bulan Aziz’in tutunacağı tek bir dal bile kalmamıştır artık... Bu hayatta Ona mutluluk yoktur... bunu sonlandıracak tek kişi de kendisidir...

Sert rüzgarlarla savrulan Kartal, Esra, Hüma ve Mert rüzgarın dinmesiyle kendi kaderlerini yazacak kadar güçlüdürler artık.. Emanet yaşadıkları hayatlarının gerçek sahibi olmaya hazırdırlar... Bu dünyada mutluluğa giden yolun sabır, sevgi ve sükûnettin geçeceğini öğrenmişlerdir... Mutluluğu hak eden herkes gibi...

Yayın Günü: 19 Nisan Salı 
Yayın Saati:20.00

fft16_mf6893775.jpeg

GECENİN KRALİÇESİ 15. FİNAL BÖLÜM FRAGMANI

GECENİN KRALİÇESİ DİZİSİ HAKKINDA

Gecenin Kraliçesi, O3 Medya tarafından yapılan, Star TV tarafından 12 Ocak 2016'da yayımlanmaya başlayan dram-aksiyon-romantik türünde olan ve başrollerini Meryem Uzerli,Murat Yıldırım ve Uğur Polat'ın paylaştığı Türk televizyon dizisi. İlk olarak Fransa'nın Cannes şehrinde düzenlenen MIPCOM Fuarı'nda tanıtılmıştır. Gecenin Kraliçesi'nin ilk bölümü Fransa'nın Grasse şehrinde ve Karadeniz'de çekildi. Dizinin İstanbul atağı ise tam anlamı ile ikinci bölümde başladı.

Rol    Oyuncu
Selin    Meryem Uzerli
Kartal    Murat Yıldırım
Aziz    Uğur Polat
Esra    Funda Eryiğit
Emre    Deniz Celiloğlu
Hüma    Seda Akman
Mert    Burak Deniz
Hakan    Selim Bayraktar
Emine    Nihan Büyükağaç
Sadık    Ömür Arpacı
Selin'in Annesi    Hürdem Reithmüller

GECENİN KRALİÇESİ MERYEM ÜZERLİ AÇIKLAMASI


Muhteşem Yüzyıl’da Hürrem karakteriyle hayatımıza giren Meryem Uzerli, ‘tükendim’ diyerek, ülkesi Berlin’e dönmüş; uzun zaman ekranlarda görünmemişti. Uzun zaman sonra başrolleri Murat Yıldırım ve Uğur Polat’la paylaştığı ‘Gecenin Kraliçesi’ dizisiyle ekranlara dönüş yapan Uzerli, beklediği ilgiyi bulamadı.

Dizinin reytinglerinin düşük olması ve istenilen başarıya ulaşılamaması nedeniyle erken final kararı alındı. Dizinin başrol oyuncusu ise; ekibe ve izleyenlerine sosyal medyadan veda etti.

Ekiple çektirdiği fotoğrafı Instagram hesabından paylaşan Uzerli, “Hayatımın en güzel zamanlarından biriydi… Acayip süper ekip! Herkese bu zaman için teşekkür ederim ve bizim seyircilerimize de… ?Çok büyük bir teşekkür! Büyük sevgi…” notunu düştü.

HABERE YORUM KAT