1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Gecenin Kraliçesi 6. bölüm fragmanları nefes kesti!
Gecenin Kraliçesi 6. bölüm fragmanları nefes kesti!

Gecenin Kraliçesi 6. bölüm fragmanları nefes kesti!

Salı akşamlarına damga vuran yeni dizi Gecenin Kraliçesi 6. bölüm fragmanları yayınlandı.

A+A-

Bu akşam ekrana gelecek olan Gecenin Kraliçesi 6. bölüm fragmanlarında Aziz ve Selin yıldırım nikahı yapacak. Gecenin Kraliçesi 6. bölüm fragmanlarında Kartal tüm bu olanlara ne tepki verecek. Gecenin Kraliçesi 6. bölüm fragmanları ve tüm detayları.

GECENİN KRALİÇESİ 6. BÖLÜM ÖZETİ
 
Aşk bazen aşkından vazgeçmek midir?

 
Selin ve Kartal’ın geçmişteki ilişkisini öğrenen Aziz, harekete geçer. Selin ya Aziz’le evlenecek, ya da Kartal ölecektir... Genç kadın çaresiz, Aziz’e evet der... Ama Kartal’ın buna izin vermeye niyeti yoktur... Aziz evlilik kararını ailesiyle paylaşırken beklenmedik bir gelişme yaşanır. Evde bomba etkisi yaratan bu olay Aziz’in planlarını alt üst eder.
 
İyice köşeye sıkışan Selin, zor da olsa  kararını verir.  Selin’i bir kez daha kaybetmek istemeyen Kartal ise sevdiği kadın için sonuna kadar mücadele eder. Öte yandan Oktay da Hüma’nın başına dert olur. Oktay’ın tehditlerinden kurtulmak Hüma için kolay olmayacaktır.


Aziz, Kartal ve Selin arasında büyük bir kovalamaca yaşanırken sürpriz bir telefon hepsinin kaderini değiştirecektir.
 
Yayın Günü: 16 Şubat Salı 
Yayın Saati:20.00 
  
 
GECENİN KRALİÇESİ’NDE YILDIRIM NİKAHI!!!
 
Yapımını O3 Turkey’nin  üstlendiği, yönetmenliğini Yağmur & Durul Taylan biraderlerin yaptığı, başrollerini Meryem Uzerli, Murat Yıldırım, Uğur Polat, Selim Bayraktar, Funda Eryiğit, Seda Akman, Burak Deniz ve Deniz Celiloğlu’nun paylaştığı; “Gecenin Kraliçesi”nde  bu hafta izleyicileri büyük bir sürpriz bekliyor. Ani bir kararla herkesi şaşırtan  Aziz,(Uğur Polat) Selin (Meryem Uzerli) ile nikah masasına oturuyor.
 
Meryem Uzerli ilk kez gelinlik giydi!
 
Beylerbeyi’nde  Aziz (Uğur Polat) Konak’ta gerçekleştirilen çekimlerde güzel oyuncu Meryem  Uzerli ilk kez gelinlikle kamera karşına geçti. İtalyan krep ve şeffaf dantelin kullanıldığı gelinlik Tuvana Büyükçınar’ın imzasını taşıyor.
 

Tüm gün süren çekimlerde oyuncular neşeli ve eğlenceli tavırları ile dikkat çekerken Meryem Uzerli ve Uğur Polat objektiflere gelin-damat pozu verdi. İlk kez gelinlik giyen Uzerli güzelliği ile göz kamaştırırken sempatik tavırları ile de setin enerjisine enerji kattı.
 
Sevdiği adamı korumak için Aziz’e(Uğur Polat) evet demek zorunda kalan Selin, (Meryem Uzerli )yıldırım nikahı için hazırlıklara başlar. Bu durumu öğrenen Kartal (Murat Yıldırım)da boş durmaz, Selin’i vazgeçirmeye çalışır. Ancak bu sandığı kadar kolay değildir.
 
Sürprizlerle dolu yeni bölümü ile Gecenin Kraliçesi 16 Şubat Salı akşamı saat 20.00’de Star TV’de.
 
GECENİN KRALİÇESİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
Kartal ve Selin’in geçmişini öğrenen Fuat, Aziz’in eline düşer. Fuat’ın Aziz’e vereceği bilgiler Kartal ve Selin için yeni bir başlangıç olacak, Kartal aşkı için bir kere daha sınanacaktır.


Selin ayrılmak için Aziz’e gittiğinde, karşılaştığı sürpriz onu çaresiz bırakır. 
 
Bu aşkı bu denli büyük kılan engellerden biri daha karşısına çıkar Selin’in. Vereceği cevap kendisinin, aşkının ve oğlunun geleceğini şekillendirecektir.
 
Selin’e imzalatmak istediği evlilik sözleşmesi sebebiyle çıkan olaylardan sonra evi terk eden Mert, babasına hiç ummadığı bir intikamla yanıt verecektir. Kartal’la yeni bir hayata başlama hayalleri kuran Esra ise her şeyden habersiz, yolculuk hazırlıklarına başlıyor.
 
 
 
 
 
 
 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler