1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Gece maçına hazırlanıyor
Gece maçına hazırlanıyor

Gece maçına hazırlanıyor

Yeni Diyarbakırspor İstanbulspor ile oynayacağı Play Off karşılaşması için hazırlıklarını sürdürüyor.

A+A-

Yeni Diyarbakırspor teknik direktörü Fethi Çokkeser idmanlarının Konya etabını saat 20.30'da yaparak futbolcularını gece maçına hazırlıyor.

Teknik direktör Fethi Çokkeser, Diyarbakırspor'un Antalya'da yapmış olduğu kamp çalışmaların çok iyi gittiğini ve neşeli geçtiğini söyledi.

FUTBOLCULAR ÇOK İSTEKLİ

Futbolcularının Antrenmanlarda Çok istekli ve arzulu olduğunu belirten Çokkeser "Çarşamba gününden itibaren Antrenmanları gece yapıyoruz çünkü maçımız gece olduğu için sporcuların gece maçına alışmaları için antrenman programımızı maç saatine göre ayarladık. Dedi.

İstanbulspor'un veya bir başka ekibin çıkmasının hiç bir önemi olmadığını belirten Çokkeser: "Önemli olan bizim sahada ne yapacağımızdır. hiç bir rakibi ayırmıyoruz, biz kendi işimize bakıyoruz" dedi.

İSTANBULSPOR'UN RAKİBİ UYUTAN BİR OYUN ANLAYIŞI VAR

İstanbulspor'un güçlü ve kontra atak futbolu çok seven, kapanan ve rakibi uyutan bir futbol anlayışını hatırlattığımız Teknik patron Çokkeser; "Biz Antrenmanlarda futbolcularımıza gereken taktikleri veriyoruz. İstanbulspor'da ligin önemli ekiplerinden biri, ama biz kendi oyunumuzu sahaya yansıtırsak rakibin hiç bir önemi yoktur.

Diyarbakırspor bu ligin en kaliteli, en iyi futbolunu oynayan ve en fazla gol kaydeden ekibidir, şanssızlıklar olmasa bu ligi çok rahat bir şekilde zirvede bitirirdik. Futbolcularım ve herkes işin bilincindeler. Elimize geçen fırsatı en iyi şekilde değerlendireceğiz. Diyarbakır'ı Konya'da en iyi şekilde temsil edeceğimizden hiç kuşkunuz olmasın. Bu saatten sonra biz değil, rakipler düşünsün “dedi.

HABERE YORUM KAT