1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Gaziköşkünde resepsiyon
Gaziköşkünde resepsiyon

Gaziköşkünde resepsiyon

Diyarbakır'da, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla resepsiyon düzenlendi.

A+A-

Diyarbakır Valiliği tarafından Gazi Köşkü'nde düzenlenen resepsiyona; Vali Mustafa Cahit Kıraç, 7. Kolordu Komutanı Korgeneral Abdullah Recep, AK Parti Diyarbakır milletvekilleri Mine Lök Beyaz, Oya Eronat ve M. Süleyman Hamzaoğulları, Parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, kamu kurum ve kuruluş müdürleri ve askeri erkan katıldı.

Davetlileri salon girişinde karşılayan Vali Kıraç ve Korgeneral Recep, tebrikleri kabul etti. Tebriklerin ardından Vali Kıraç davetlilerle sohbet etti.

KIRAC VE RECEP                                                
Kıraç böyle bir resepsiyona ev sahipliği yapmaktan dolayı duyduğu mutluluğu belirtti. Daha sonra Türk Bayrağı şeklinde hazırlanmış olan pastayı konuklarıyla beraber kesen Vali Kıraç burada yaptığı konuşmada “Büyük Zaferin 91.Yıldönümünün gururunu yaşadığını ve resepsiyona katılanlara da davete gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti.” Kıraç ve Eşi Hanımefendi Berrin Kıraç konuklarla tek tek vedalaşarak Zafer Bayramı Resepsiyonunu sona erdirdiler.

DAVETLİLER YÜRÜDÜ
Resepsiyona katılımın yüksek olması dikkat çekerken, davetliler özellikle resepsiyonun bulunduğu Atatürk köşkü'nün alanına araçların geçişine izin verilmeyince, hayli zorluk çektiler. Uzun süre yürümek zorunda kalan davetliler, duruma tepki gösterdi.

HABERE YORUM KAT