1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Gaziantepli işadamları Diyarbakır'da
Gaziantepli işadamları Diyarbakır'da

Gaziantepli işadamları Diyarbakır'da

Gaziantepli işadamları Diyarbakır'da buluştu. “Diyarbakır Buluşmaları” adıyla düzenlenen buluşmaya uluslararası taşımacılık alanında faaliyet gösteren Türkiye'nin önde gelen firmaları katıldı.

A+A-
Treyler üretimi alanında Türkiye'nin en büyük firması olan Tırsan Treyler ile Gelecek Otomotivin ev sahipliğinde düzenlenen buluşmada sektörün Türkiye ekonomisindeki önemi ve yeri konuşuldu. 
Gelecek Otomotiv ve Tırsan Treyler tarafından 21 -22 Şubat  tarihlerinde düzenlenen “Diyarbakır Buluşması'na” Gaziantep Ticaret Odası Başkanı  ve Eyüp Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp BARTIK, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet SAYAR, Uluslar Arası Nakliyeciler Derneği Başkanı ve Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin NUHOĞLU,  Gelecek Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Hekim TOLOĞ katıldı. 
 
Gaziantep Ticaret Odası Başkanı ve Eyüp Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp BARTIK” Diyarbakır'da olmaktan çok mutlu olduklarını, bölgede gelişen ticaret hacmi sebebiyle ziyaretlerinin artacağını” belirtti. Ev sahiplikleri için Hekim TOLOĞ'a ve Çetin NUHOĞLU'na teşekkür etti. 
Diyarbakır Ticaret ve Sanayi odası Başkanı Ahmet SAYAR Gaziantepli iş adamlarını Diyarbakır'da ağırlamaktan mutlu olduklarını, iki şehir arasındaki işbirliğini geliştirmek için üzerlerine düşeni yapmaya hazır olduklarını dile getirdi.
 
Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin NUHOĞLU yaptığı konuşmada sektörün gelişimi ile ilgili konular konuşuldu. Gaziantepli uluslar arası taşımacılık firmalarıyla bir arada olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.
 
Gelecek Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Hekim TOLOĞ Sektörün önemli işadamlarını Diyarbakır'da ağırlamanın kendileri için öneminden bahsettiği konuşmasında sektörün her geçen gün daha da büyüyeceği yönündeki görüşlerini dile getirerek katılımları için işadamlarına teşekkür etti.
Diyarbakır Eyvan Grubu'nun türküleriyle renklenen gece ikinci gün Diyarbakır Şehir turu ile son buldu.

HABERE YORUM KAT