1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Gazetecilerden Kaymakama ziyaret
Gazetecilerden Kaymakama ziyaret

Gazetecilerden Kaymakama ziyaret

DİYARBAKIR - Diyarbakır’ın Silvan ilçesinde yayın yapan Mezopotamya Gazetesi yönetici ve muhabirleri kısa süre önce göreve atanan Silvan Kaymakamı Murat Kültük’ü makamında ziyaret etti.

A+A-

Kısa süre önce Silvan Kaymakamlığına atanan ve görevine başlayan Kaymakam Murat Kütük’ü ilçede yayın yapan Mezopotamya İhlas Haber Ajansı Muhabiri İhsan Yılmaz, Doğan Haber Ajansı Muhabiri Ergün Yılmaz ile ilçede yayın yapan Mezopotamya gazetesi yönetim ve muhabir kadrosunda bulunan Emrah Şimşek ile Deniz Yılmaz ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.


Kaymakam Kütük, gazetecilerin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu dile getirerek, bu memlekette kimsenin burnunun kanamasını istemediklerini söyledi. Kaymakam Kütük, "Silvan ilçesine olaylar sırasında geldim. Yapmış olduğumuz çalışma ve görüşmeler neticesiz kalınca güvenlik güçlerimiz yolları kapatıp, barikat kuranlara yönelik operasyon düzenlendi. Operasyonlar sırasında zarar gören tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun. Amacımızı ilçemizde huzur ve güvenliği tesis etmektir. Bundan böyle umarım ki, hiçbir sorun yaşamadan kardeşçe huzur içerisinde yaşayacağız. Vatandaşlarımızın huzurunu sağlamak bizim görevimizdir. Yardıma muhtaç ve ihtiyaç sahiplerine de her türlü olanağı sağlamaya çalışacağız” dedi.


Gazeteci Yılmaz, Kaymakam Murat Kültük'e yeni görevinde ve çalışmalarında başarılar dileyerek, yapılacak olan çalışmaları basınla paylaşmalarından memnuniyet duyacaklarını ifade etti.


(İHY-HA-Y)

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler