1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Gazeteciler eş başkanları ziyaret etti
Gazeteciler eş başkanları ziyaret etti

Gazeteciler eş başkanları ziyaret etti

DİYARBAKI- Diyarbakır’ın Silvan ilçesinde yayın yapan Mezopotamya Gazetesi yönetici ve muhabirleri Silvan Belediye Eş Başkanlığı'na getirilen Zuhal Tekiner ile Kerem Canpolat’ı makamlarında ziyaret etti.

A+A-

Silvan İlçe Belediye Başkanı Yüksel Bodakçı sözde 'özerklik' ilanlarıyla ilgili basın toplantısı düzenledikleri gerekçesi ile görevden uzaklaştırılırken, yerine Zuhal Tekiner atandı.

Eş Başkan Melikşah Teke’nin yerine ise Kerem Canpolat getirildi. Yeni görevine başlayan Eş Başkan Zuhal Tekin ile Kerem Canpolat’ı ilçede yayın yapan Mezopotamya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İhsan Yılmaz, gazetenin yönetim ve muhabir kadrosunda bulunan Ergün Yılmaz, Emrah Şimşek ile Deniz Yılmaz ziyaret edilerek hayırlı olsun dileklerini iletti.


Gazetecilerin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirten Kerem Canpolat, ”Silvan’da yaşanan ve yaşatılan olaylar nedeniyle halkımızın huzur ve güvenini sağlamak, halkımıza bundan böyle hizmet etmek bizim görevimizdir. Olayların yaşandığı cadde ve sokaklarda genel anlamda temizlik çalışmaları başlatılarak, halımızın daha rahat ve ferahlık içerisinde yaşamlarını idame ettirilecektir. Bundan böyle çalışmalarımız ilgili basın ile işbirliği çerçevesinde yürütülecektir" dedi.


Eşbaşkan Zuhal Tekiner de Silvan'ın yaralarını sarmak için herkes gibi kendilerinin de yoğun bir gayret içerisinde olacakların söyledi. 


(İHY-AKK-HA-Y)

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler