1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Gazeteci Yukuş'a 3 ödül birden
Gazeteci Yukuş'a 3 ödül birden

Gazeteci Yukuş'a 3 ödül birden

Habertürk Gazetecisi muhabiri Ahmet Yukuş, Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) yarışmasından Röportaj ödülü Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti (GGC) yarışmasından ise Haber ve Spor dallarından birincilik ödülleri aldı.

A+A-
Türkiye Gazeteciler Federasyonu'nun (TGF), kurucu başkanı İsmail Sivri anısına 3'üncüsünü düzenlenen 'Gazetecilik Yarışması' ve Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti'nin (GGC) 'Yılın Başarılı Gazetecileri' yarışmasında dereceye giren gazetecilere ödüller dağıtıldı.
 
GGC'nin Diyarbakır'da bulunun lokalinde düzenlenen törene; Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, AK Parti ve HDP milletvekili, Diyarbakır Valisi Mustafa Cahit Kıraç, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Gültan Kışanak ile Türkiye'nin dört bir yanından gelen çok sayıda gazeteci katıldı.
 
Habertürk Gazetecisi muhabiri Ahmet Yukuş, TGF'den Röportaj, GGC'den ise Haber ve Spor dallarında birincilik ödülü aldı. Gecede 3 birincilik ödülü alan Yukuş, plaketlerini Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, HDP Milletvekili Altan Tan ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkanı Atila Sertel'in elinden aldı.

HABERE YORUM KAT