1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Gazeteci Evirgen'den Acu'ya destek
Gazeteci Evirgen'den Acu'ya destek

Gazeteci Evirgen'den Acu'ya destek

30 Mart yerel seçimlerinde Diyarbakır Yenişehir Belediyesi Bağımsız Meclis Üyesi adayı Yılmaz Acu'ya desteklerin ardı arkası kesilmiyor.

A+A-

En iyi Yenişehir için en iyi derman sloganıyla çalışmalarını sürdüren Dermanbaba lakaplı Yılmaz Acu çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Yenişehir Bağımsız Meclis üyesi için adaylık başvurusunu yapan Dermanbaba gece gündüz demeden insanlık namına hizmet etmeye devam ederken kendisine bu yolda destekler her geçen gün artıyor. Diyarbakır'da yayın hayatını sürdüren Yeniyurt Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Evirgen Yılmaz Acu'ya destek mesajı göndererek, Acu'yu aktif siyasette görmekten mutluluk duyduğunu belirtti.

35 yıldır Yılmaz Acu'yu tanıdığını belirten Evirgen, “Öncelikle hayırlı olsun yılmaz bey kardeşim yaklaşık 35 yıldır sizi tanırım rahmetli babam Hacı Yaşar Evirgen beyinde çok yakın dostunuz sizler gibi güzel değerlerin aktif siyasete atılması bizleri ve bölge halkını sevindirmektedir. Günümüzde sivil toplum örgütlerin önemini biliyoruz bu anlamda şahsınızın yürütmüş olduğu özellikle hayırseverlik anlamında tanımlayabileceğimiz çalışmalarınızı çok yakından görüyoruz ve belli taziyelerde ,düğünlerde belli sohbetlerde sık sık gündeme gelmektesiniz çünkü öyle bir zaman olmuş ki kardeş kardeşe sahip çıkmıyor siz tek başınıza bir sivil toplum örgütüsünüz çok güzel mücadele ederek yardıma muhtaç insanlarımızın sesi olmuşsunuz bu yardımlar herkese kısmet olmaz bu yaptığınız hiçbir zaman kayıp olmaz herkesin gönlünde bir yeriniz var sevilen sayılan bir değersiniz insanlara faydalı olmak çok güzel bir duygudur.Allah niyetinizi gönlünüzü açık etsin inşallah Muaffak olursunuz umuyoruz ki adaylık süreciniz başarı ile sonuçlansın yapmış olduğunuz yardım faaliyetlerinize ivme kazandırır hayırlı olsun başarılar dilerim.” dedi.
 

HABERE YORUM KAT