1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Gazeteci değişim programı düzenlendi
Gazeteci değişim programı düzenlendi

Gazeteci değişim programı düzenlendi

Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) desteğiyle, Basın Yayın Enformasyon Diyarbakır İl Müdürlüğü’nün koordinesinde, Vangölü Gazeteciler Cemiyeti (VGC) ve Konya Gazeteciler Cemiyeti'nin ortak yürüttüğü “Gazeteci Değişim Programı" kapsamında Van'

A+A-

Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) desteğiyle, Basın Yayın Enformasyon Diyarbakır İl Müdürlüğü’nün koordinesinde yürütülen Vanlı gazeteciler program kapsamında, Mevlana Türbesi ve Müzesi, Bedesten Çarşısı, İnce Minare Medresesi, Karatay Medresesi, Beyşehir, Yaka Manastırı, Kelebekler Vadisi, Bilim Merkezi, 80 Günde Devri Alem Parkı, Sille, Akyokuş ve Konya Büyükşehir Stadyumu gibi Konya’nın önemli yerlerini gezme fırsatı buldu. Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesini ziyaret ederek öğretim üyeleri ile bir araya gelen gazeteciler, Konya’da faaliyet gösteren basın yayın kuruluşlarını da ziyaret ederek programı tamamladı.


Konya Gazeteciler Cemiyeti üyeleri de 28 - 30 Ağustos 2015 tarihleri arasında Vangölü Gazeteciler Cemiyeti üyeleri tarafından Van'da ağırlanmıştı. Proje ile farklı bölgelerde görev yapan basın mensupları arasında işbirliğinin güçlendirilmesi amaçlanıyor. 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler