1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Gaski, Diskiyi Gözüne kestirmiş.
Gaski, Diskiyi Gözüne kestirmiş.

Gaski, Diskiyi Gözüne kestirmiş.

Üst üste kazandığı maçlarla 3. sıraya yükselen Gaskispor'da moraller yüksek. Kendi tesislerinde DİSKİspor deplasmanına hazırlanan mavi beyazlı ekip sahaya 3 puan parolasıyla çıkacak. Başkan Akif Bindal, rakiplerinin güçlü olduğunu ancak Diyarbakır'dan 3 p

A+A-

Üst üste kazandığı maçlarla 3. sıraya yükselen Gaskispor'da moraller yüksek. Kendi tesislerinde DİSKİspor deplasmanına hazırlanan mavi beyazlı ekip sahaya 3 puan parolasıyla çıkacak. Başkan Akif Bindal, rakiplerinin güçlü olduğunu ancak Diyarbakır'dan 3 puanla döneceklerine inandığını söyledi.

Güçlü bir takımla oynayacaklarını söyleyen Gaskispor Kulüp Başkanı Akif Bindal, "Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİspor, geçen hafta Şanlıurfaspor karşısında sürpriz bir galibiyet aldı. DİSKİspor güçlü bir takım. Güzel bir maç olacak. Biz takım olarak hazırız. Takımımızda uyum sorunu yavaş yavaş bitiyor. Futbolcularımız birbirlerine alışmaya başladı. Ancak, Elazığspor ve Şanlıurfaspor maçlarında iki ayrı Gaskispor izledik. Şanlıurfaspor maçında sergilenen futboldan çok memnun olduğumu söyleyemem. Ancak, bu maçta önceki haftalardan çok daha iyi olacağımıza inanıyorum. Serkan Çam'ın dışında eksik ve sakat futbolcumuz bulunmuyor" dedi.Gaskispor teknik heyeti ve futbolcuların yarın öğle satlerinde, yöneticilerin ise Pazar günü Diyarbakır'a gidecekleri belirtildi.