1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Gamsız Hayat'ta heyecan dorukta!
Gamsız Hayat'ta heyecan dorukta!

Gamsız Hayat'ta heyecan dorukta!

SHOW TV'nin yeni dizisi Gamsız Hayat 3. bölümde neler yaşanıyor? Yeni bölümde heyecan dorukta. Ela intiharın eşiğinde. Gamsız Hayat yeni bölüm ve son gelişmeler.

A+A-

Yapımcılığını, ekranlarda rating rekorları kıran birçok diziye imza atan Koliba Film’in üstlendiği dizinin yönetmenliğini ise Hakan Gürtop üstleniyor. 
 
Aşk, entrika, ihtiras ve tuzaklara karşı meydan okuyan gençlerin amansız mücadelesini ekranlara yansıtacak Gamsız  Hayat, yeni sezonda izleyicilerin  ilgi odağı olacak...
 
Gamsız Hayat’ın, başrollerini Ceyda Ateş (Ela), Ali Aksöz(Mert) ve  Ahmet Rıfat Şungar(Kaan) paylaşıyor. Show TV’nin merakla beklenen dizisinin zengin kadrosunda ise Itır Esen(Nazan), Dilara Öztunç(Nurcan), Güzide Arslan(Seda), Hakan Ummak(Neco), Alara Bozbey(Aslı) ve Kenan Acar(Arda) rol alıyor...
 
Gamsız Hayat yeni bölümüyle Pazar akşamı saat 20.00'de Show TV'de!
 
 
GAMSIZ HAYAT SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
 
Asistan Tayfun’un Ela’ya olan aşkını hazmedemeyen Kaan, onu uçurumdan iterek komaya girmesine sebep olmuştur. Ancak Tayfun’un, âşık olduğu kızın küçük düşüren oyunları yüzünden intihar ettiği düşünülmektedir. Çok sevdiği Tayfun Abisi’nin intikamını almak üzere yemin etmiş olan Mert, aradığı kişinin Ela olduğunu omzundaki dövmeden anlar. 
 
Yaşanan felaketin sorumlusu olarak gördüğü Ela’ya hesap sormaya hazırlanırken, kendisinin de büyük bir aşkın içine çekileceğinin farkında değildir. Kaan’ın ise Ela’dan ve sahip olduğu hayattan vazgeçmeye niyeti yoktur. 
 
Bir kavganın iki ayrı tarafında yer alan Mert ve Kaan, birbirlerinden nefret etseler de, herkesin hayatını etkileyecek sarsıcı bir gerçekten henüz habersizdirler. Bu, kaderin büyük bir sürprizidir. 
 
 
 

HABERE YORUM KAT