1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Game Of Thrones sevenleriyle buluşuyor
Game Of Thrones sevenleriyle buluşuyor

Game Of Thrones sevenleriyle buluşuyor

Dünyanın fenomen dizisi haline gelen Game Of Thrones 13 Nisan'da CNBC-e'de sevenleriyle buluşuyor.

A+A-
David Benioff ile D. B. Weiss tarafından yaratılan fantastik televizyon dizisi 13 Nisan'da CNBC-e'de sevenleriyle buluşuyor. Başladığı ilk günden itibaren hayran kitlesi her geçen gün artan dizide yeni sezon yepyeni karakterler ve akıl almaz oyunlara sahne olacak.
 
Konusu
 
Yazların onlarca yıl, kışların ise bir ömür sürebildiği bir diyar, içten içe nifakla kaynamaktadır. Köklerini saldıkları topraklar kadar soğuk ve sert olan Starklar'ın kalesi Kıştepesi'nin kuzeyinde, Yedi Krallık'ı koruyan Sur'un ardında tekinsiz güçler toplanmaktadır. Kuşkulu bir ölümün ardından kralı ve dostu tarafından saltanat makamı olan güneye çağırılan Eddard Stark kendisini Demir Taht'ı arzulayanların baş döndürücü entrikalarının arasında bulur.
 
Dostuyla düşmanını, gerçekle yalanı ayırt edemez olan Eddard'ın ne kıyısında yürüdüğü uçurumdan, ne de Ejderkrallar'ın soyundan gelen sürgün Targaryen kardeşlerin taştan ejder yumurtaları ve soylu atların sırtında serpilen iktidar düşlerinden haberi vardır. Kış, Starklar ve yandaşları için olduğu kadar Yedi Krallık için de uğursuz alametlerle gelmektedir. Taht mücadeleleri her zamankinden daha sert geçecektir.
 

HABERE YORUM KAT