1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Galibiyet yüzlerini güldürdü
Galibiyet yüzlerini güldürdü

Galibiyet yüzlerini güldürdü

DİYARBAKIR - Spor toto 3.lig 3. grup takımlarından Diyarbekirspor’un Coca – Cola Akademi liginde mücadele eden takımlarından Diyarbekirspor’un alt yapı takımlarından Diyarbekirspor U – 15 takımının aldığı Muş Muratspor önünde aldığı 4 – 3 ‘lük galibiye

A+A-

Cumartesi günü sahasında oynadığı maçta 3 – 2 mağlubiyietten, maçının uzatma dakalarında iki gol atıp maçı lehine  çeviren ve  maçın  4- 3 galibiyetle kapatan Diyarbekirspor ‘un  U – 15 takımının gençleri mutluluktan uçuyor ve  gözlerinin içi  ve yüzleri gülüyor.

Takımlarının başarıl futbolcularından Ferhat Saygıkan, Mustafa Oğuzhan  Süleyman Baran mutlu olduklarını belirttiler. Arkadaşları adına bir açıklama yapan Ferhat Saygıkan,  “ Muş Muratspor U – 15,maçına Diyarbekirspor U – 15 takımı olarak çok iyi hazırlanmaştık. Maçın 90 dakika olduğunu bir kez daha ispatladık.

Rakibimizle zevkli ve çekişmeli bir maç oynadık,maçın normal 90 dakikasında  3 – 2 mağlup durumdaydık. Ama maçı bırakmadık, uzatma dakikalarında 2 gol daha atıp maçı 4- 3 kazanmasını bildik. Ben ve takım arkadaşlarım mutlu oldular yüzerlimiz güldü “ dedi.

HABERE YORUM KAT