1. HABERLER

  2. TEKNOLOJİ

  3. Galaxy E5 ve E7 Lollipop Güncellemesi Ne Zaman?
Galaxy E5 ve E7 Lollipop Güncellemesi Ne Zaman?

Galaxy E5 ve E7 Lollipop Güncellemesi Ne Zaman?

Güncelleme konusunda pek çok rakibinden hızlı davranan Samsung, giriş ve orta seviye iki modelini daha güncellemeye hazırlanıyor. İşte Galaxy E5 ve E7 güncelleme tarihi.

A+A-
Android işletim sistemini yıllardır kullanan ve son yıllarda Tizen işletim sistemiş çalışmalarını sürdüren Samsung, güncelleme konusunda başarılı markalardan biri.
 
HTC gibi rakipleri 1 GB RAM'li modellere güncelleme veremezken, Samsung, giriş seviye Galaxy Core Prime için bile Android 5.0 Lollipop güncellemesini yayınladı.
 
Galaxy E5 ve E7 için Lollipop güncellemesi çok yakın
Bugün ise Samsung'un yeni Galaxy E serisi modellerine Android 5.0 Lollipop güncellemesinin ne zaman geleceği, ortaya çıktı. SamMobile kaynağının paylaştığına göre Samsung Galaxy E5 ve Galaxy E7 için Android 5.0 Lollipop güncellemesi, 2015 yılının 3. çeyreğinde yayınlanacak.
 
Yani Galaxy E5 ve Galaxy E7 için Android 5.0 Lollipop güncellemesi, önümüzdeki haftalarda ya da en geç Ağustos ayının sonuna kadar gelecek. 
 
Galaxy E5 ve Galaxy E7 için material design odaklı Touchwiz arayüzünü getirecek güncelleme, aynı zamanda çeşitli stabilite hatalarına çözüm olacak. Bakalım Galaxy E5 ve Galaxy E7 için yayınlanacak Android 5.0 Lollipop güncellemesi, kulllanıcıları memnun edecek mi?
 
Kaynak:
Yazan: Caner Sönmez
SDN - ShiftDelete.Net

HABERE YORUM KAT