1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Galatasaray'ı şaşkına çeviren rakam!
Galatasaray'ı şaşkına çeviren rakam!

Galatasaray'ı şaşkına çeviren rakam!

Galatasaray’da uzun süredir devam eden forvet transferi hikayesinde ki en güçlü isim olan Oliveira’nın durumunda son dakika gelişmeleri…

A+A-

G.Saray'ı şaşkına çeviren fiyat Real Zaragoza başkanı oyuncuları Oliveira için 23 milyon avro istedi.Galatasaray’da uzun süredir devam eden forvet transferi hikayesinde ki en güçlü isim olan Oliveira’nın durumunda son dakika gelişmeleri…Real Zaragoza başkanı oyuncuları Oliveira için 23 milyon avro istedi. Galatasaray transfer komitesi ise biz bu parayı veremeyiz cevabını verdiler ve oyuncuyu kiralık istediler.

kullanZaragoza yönetimi ise Oliveira’yı kiralamaya kesinlikle sıcak bakmadıklarını belirtti ve 2.lige düştüklerini 1.lige yükselmek istediklerini ama gerekirse kulübün menfaatleri için oyuncularını satabileceklerini ve bu fiyatında 23 milyon avro olduğunu Galatasaray Transfer Komitesine belirttiler.

kullanBunun üzerine Galatasaray Transfer Komitesi, Real Zaragoza yönetimine 1 yıllık kiralama bedeli olarak 3 milyon avro oyuncuya ise 4 milyon avro teklif ettiler. Fakat Real Zaragoza yönetimi bu teklifi de kabul etmedi, bu transferin ancak Galatasaray’ın bonservis bedelini ödemesi ile gerçekleşebileceğini belirtti.

kullanBu gelişmeler üzerine Oliveira için seferberlik sürerken Valencia’nın Sırp Forveti Zigic’in adı tekrar ön plana çıktı. Eğer Oliveira transferinde bir pürüz olursa Cim Bom yeniden Zigic’e yönelecek