1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Galatasaray maçının günü değişti
Galatasaray maçının günü değişti

Galatasaray maçının günü değişti

DİYARİNSESİ.ORG - Ziraat Türkiye Kupasında Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor ile Galatasaray arasında oynanacak Grup maçı tarihi ve seyirci sayısı netleşti.

A+A-

Ziraat Türkiye Kupası G Grubu maçında önümüzdeki hafta Diyarbakır'da oynanacak olan Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor ile Galatasaray arasındaki karşılşma için gerekli önlemler ve maça alınacak seyirci için son karar İl Güvenlik Kurulundan çıktı.

Daha önce açıklanan 4 bin 600 seyirci sayısını tekrar görüşen kurulda, bu sayının değişmeyeceği öğrenildi.

GECE MAÇI 23 ARALIK SALI GÜNÜ

Ayrıca maçın hangi tarih ve saatte oynanacağı ise yapılan toplantı ve TFF ile görüşülmesi neticesinde netleşti. Daha önce 24 Ararlık tarihinde oynanaması planlanan karşılaşma için gelen son bilgilere göre henüz TFF tarafından resmen duyurulmasa da Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor - Galatasaray karşılaşması 23 Aralık 2014 Salı Günü akşam oynanacağı yönünde kesin bilgi edinildi.

4600 seyirci'den 200'ünün konuk takım için ayrılacağı, ayrıca ev sahibi ekip Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor'da kapalı tribünün bir tarafını tamamen kendi konuklarına ayırdı. Geri kalan 4000 civarında sayı için taraftara ayrıldığı öğrenildi.

HABER DİYARİNSESİ.ORG TARAFINDAN HAZIRLANMIŞTIR. KAYNAK GÖSTEREREK KULLANABİLİRSİNİZ. AKSİ HAREKET EDENLER HAKKINDA YASAL İŞLEM YAPILACAKTIR...

 

HABERE YORUM KAT