1. HABERLER

  2. ÇÖPLÜK

  3. Galatasaray maçına itiraz edildi
Galatasaray maçına itiraz edildi

Galatasaray maçına itiraz edildi

DİYARİNSESİ.ORG - Amedspor, Galatasaray'la oynanan kupa maçına itiraz etti.

A+A-
Yeşil-Kırmızılı ekip Ziraat Türkiye Kupasında geçtiğimiz hafta Diyarbakır'da oynadığı Galatasaray maçının yapılan tarih değişikliği nedeniyle TFF'ye itiraz etti.
 
Amedspor Kulüp Başkanı İhsan Avcı, daha önce kendilerine maçın 30 veya 31 Aralık'ta oynanacağının bildirildiğini ve bu programa göre hareket ettiklerini Türkiye Futbol Federasyonu'nca (TFF) bilgileri dışında programın değiştirildiğini savunan Avcı, maç tarihindeki değişikliğin kendilerini mağdur ettiğini söyledi.
 
Karara itiraz ettiklerini belirten Avcı, şöyle konuştu:
 
"Galatasaray maçının tarihi bizden habersiz değiştirildi. Karara itiraz ettik. Sorunun çözülmesini istiyoruz. Bize daha önce bildirilen programa göre Galatasaray ile İstanbul'da yapacağımız maç 30 veya 31 Aralık'ta oynanacaktı. Biz de tüm programlarımızı, devre arası kampımızı, uçak ve otel rezervasyonlarımızı bu tarihe uygun bir şekilde hazırladık. Daha sonra görüşümüz alınmadan maçın 22 Ocak'a alındığını öğrendik. Bunun düzeltilmesi için Türkiye Futbol Federasyonu'na hem yazılı başvurduk hem de sözlü bildirdik. Artık bize verilecek yanıtı bekliyoruz."

HABERE YORUM KAT