1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Galatasaray kotayı aştı mı?
Galatasaray kotayı aştı mı?

Galatasaray kotayı aştı mı?

Galatasaray Sportif AŞ Yöneticisi Levent Nazifoğlu, transfer çalışmaları ve Finansal Fair Play konusu hakkında bilgi verdi.

A+A-

Tolga Ciğerci için düzenlenen imza töreninde konuşan Galatasaray Sportif AŞ Yöneticisi Levent Nazifoğlu, transfer gündemlerinde yer alan Luis Cavanda ve Lucas Leiva ile ilgili olarak, "Cavanda ile ilgili biraz daha zamana ihtiyacımız var. Bugün kesinleşebilir. Leiva ile ilgili bugün akşama kadar süreleri var. Yanıt gelmezse alternatiflere yöneleceğiz" ifadesini kullandı.

Nazifoğlu, futbolculara verilen disiplin cezaları hakkında ise, "Futbolculara her sene disiplin talimatı imza karşılığı veriliyor. Bu cezalar yazıyor. Yönetimimiz bu cezaları istediği zaman tahsil edebilir. Önümüzdeki günlerde göreceğiz. Galatasaray nasıl ceza verme yetkisine sahipse, affetme hakkı da yönetimdedir. Fakat cezalar şu an güncel" dedi.

Levent Nazifoğlu, Galatasaray'ın Finansal Fair Play ile ilgili kotayı aştıkları yönündeki iddialara da cevap verdi ve "FFP ile ilgili kotayı aştığımız söyleniyor ama iyi okursanız UEFA'nın bize koyduğu 65 milyon Euro'luk kotaya bonservis bedelleri dahil değil. Bu konuda yanlışlık yapılmasın" diye konuştu.

HABERE YORUM KAT