1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Gaffar Okkan anısına iftar yemeği
Gaffar Okkan anısına iftar yemeği

Gaffar Okkan anısına iftar yemeği

Diyarbakırspor Gaffar Okkan'ı unutmadı. Hendek Belediyesi'nin pazartesi akşamı Gaffar Okkan anısına vereceği iftar yemeğinde kulüp yönetimi özel bir hazırlık yaptı.

A+A-

2001 yılında şehit edilen Ali Gaffar Okkan anısına, Hendek Belediyesi tarafından bir iftar yemeği  organizasyonu yapıldı. Kulüp Yönetimide Gaffar Okkan anısına özel bir slayt gösterisi hazırlayarak, kulübün kurtuluş reçetesini ilk kez bu yemekte açıklanağı öğrenildi.

Kulüp Başkanı Şeyhmus Şenyiği, Şehit Emniyet Müdürünü unutmalarını mümkün olmadığını, bu halkın ve özellikle Diyarbakırspor taraftarlarının gönlünde sonsuza dek yaşatılacağını belirterek, şunları söyledi:"Gaffar Okkan hem bu kent için, hemde Diyarbakırspor çok özel bir isimdir. O Kulübümüzün sonsuza dek ölümsüz başkanıdır. Hangi düşüncede olursa olsun, herkesin ortak sevgisini kazanmış ender insanlardan biridir Gaffar Okkan.

Böyle bir mübarek günlerde onu tekrar anmak, yadetmek hepimizin görevidir. 2001 yılından sonra Diyarbakır'da binlerce, hatta onbinlerce Gaffarlar dünyaya geldi. O kadar sevilen bir isim haline geldiki şimdi hemen her yerde Ali Gaffar ismine buralarda rastlıyoruz. Allah Mekanını cennet eylesin. O Kulübümüz için ebediyen yaşıyacaktır.

Kulübümüzü ayağa kaldırmak için, günlerdir bazı  şeyleri masaya yatırdık. 27 maddelik bir reçete ortaya koyduk. Tüm bunları o gece hepsini basına ve kamuoyuna açıklayacağız. Çok önemli açıklamalarımız olacak. Ayrıca ben allerimle hazırladığım özel Gaffar Okkan belgeselinide o gece izleyecek ve bir kez daha onu rahmetla anacağız, Mekanı Cennet olsun"

DİYARİNSESİ.ORG ÖZEL HABER

HABERE YORUM KAT