1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Futsal Bölge Şampiyonu Alipaşaspor
Futsal Bölge Şampiyonu Alipaşaspor

Futsal Bölge Şampiyonu Alipaşaspor

Diyarbakır Alipaşaspor, Malatya’da yapılan Futsal Bölge Şampiyonası’nda birinci olarak Türkiye’nin en iyi 8 takımı arasında kalmayı başardı.

A+A-

Alipaşaspor Teknik Direktörü Sezai Şenci, Malatya’da yapılan müsabakalarda çok önemli maçlar çıkardıklarını söyledi. Şenci, oynadıkları tüm maçları kazanarak bölge müsabakalarını şampiyon olarak tamamladıklarını belirtti. Şenci, Malatya’da harika maçlar çıkaran, sporcularını elde ettiği başarılardan dolayı kutladığını kaydetti.


Şenci, şöyle dedi: “Malatya’da 4 maç oynadık. Bu maçları da farklı kazandık. İlk maçımızda Konya Muhasebespor’u 7-3, Kahramanmaraş Fidanspor’u 9-5, Bingöl Gençlikspor’u 6-2 ve Rize Çaykurspor’u 14-10 mağlup ederek şampiyon olduk. Bu başarımızla Türkiye’nin en iyi 8 takımı arasında yer aldık. Artık Türkiye finallerine katılacağız ve Diyarbakır’ı temsil edeceğiz. Hedefimiz Türkiye finallerinde ilk üçe girmektir.” Şenci, Malatya’daki şampiyonaya katılmalarına katkı sunan Diyarbakır Yenişehir Belediyesine teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.

 

HABERE YORUM KAT