1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Futbolu yayın heyecanı sardı
Futbolu yayın heyecanı sardı

Futbolu yayın heyecanı sardı

TFF Yönetim Kurulu ,yaptığı toplantıda TFF Statüsü'nün 74. Maddesi'nin 9 ve 10. bentleri gereğince yeni yapılacak yayın ihalesi için bir Komisyon oluşturulmasını ve yeni ihale araştırma ve işlemlerinin Kulüpler Birliği Vakfı'yla birlikte yürütülmesini ka

A+A-

Komisyon'da TFF Başkanı Yıldırım Demirören, TFF Başkanvekilleri Servet Yardımcı ve Hüsnü Güreli, TFF İcra ve Yönetim Kurulu üyesi Cengiz Zülfikaroğlu, TFF Genel Sekreteri Kadir Kardaş'ın  yanı sıra Kulüpler Birliği Vakfı'nın Türkiye Futbol Federasyonu'na bildirdiği isimler olan Kulüpler Birliği Başkanı Göksel Gümüşdağ ve Kulüpler Birliği Genel Sekreteri Mesut Altan yer alacak.

Kulüpler Birliği Vakfı'yla birlikte oluşturulan Komisyon'a bir sekreterya önümüzdeki günlerde atanacak. Komisyon ile mevcut durumun değerlendirilmesi, piyasa araştırmaları yapılması,  şartnamenin hazırlanması ve ihalenin sağlıklı bir şekilde sonuçlandırılması amaçlanıyor.

Yayın ihalesi,havuz sistemi oluşturulduktan sonra 17 yıldır Digiturk'ün eline bulunuyor. Bu yıl yayıncı kuruluş değişebilir.

HABERE YORUM KAT