1. HABERLER

  2. SPOR

  3. 'Futbolcuların tümü gönderilsin'
'Futbolcuların tümü gönderilsin'

'Futbolcuların tümü gönderilsin'

Spor Toto 3.lig 2. grup takımlarından Diyarbekirspor’un taraftarları dertlimi dertli,“yeni sezonda eski futbolcu kadrosunun değiştirilmesini istiyorlar.

A+A-

Diyarbekirspor taraftarları 4 sezondur çektikleri bir üst lige çıkma hasretininin ne zaman biteceğini hasretle beklediklerini bekilrtiler. Bir gurup taraftar adına konuşan  MED isimli taraftar, “Geçen sezon hakem , bu sezon ruhsuzlar ordusu olan futbolcularımız içimizi yaktılar. Kentimizi tüm Türkiye spor severleri önünde küçük düşürdüler.

Yapılan bilinçsiz transferler bizi yani 2 milyon nüfüslü Diyarbakır’ımızı mateme soktular. Halbuki sezon başında istenilen transfer yapılsaydı .

Bu durum hiçte böyle olmazdı. Kesinlikle 2. lige çıkılırdı. Şimdi önümüzde 2016 – 2017 futbol sezonu var. Artık ne olacaksa olsun. Takımda sözleşmesi  süren futbolcular bırakılsın gitsin ler başka takımları şampiyon yapsınlar.  Diyarbakır’da ne yüzle sahaya çıkacaklarki. Hiç bi şeyde yani hiçbir varlık gösteremezler. Biz Diyarbakırspor’lu taraftarlar onların yüzünü bile görmek istemiyoruz. Bu taraftarlara yazıktır ve günahtır. Diyarbakır böyle şeye layık değildir “ dedi.

HABERE YORUM KAT