1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Futbolculardan Akat’a ziyaret
Futbolculardan Akat’a ziyaret

Futbolculardan Akat’a ziyaret

Süper Amatör Lig’inde mücadele eden ve şampiyon olan Bağlar Belediyesi Sporcuları, Bağlar Belediye Başkanı Birsen Kaya Akat’ı ziyaret etti.

A+A-

Bağlar Belediyesi Spor Yönetim Kurulu Üyeleri Şenay Pektaş, Naşide Toprak, Aziz Yiğit ve spor kulübü futbolcuları Belediye Başkanı Birsen Kaya Akat’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Spor yönetim kurulu üyesi Şenay Pektaş ziyarette yaptığı konuşmada şunlara dikkat çekti: “Bu sezon hocalarımız, futbolcularımız zorlu zahmetli bir süreçten geçerek azim ve mücadeleyle emeklerinin karşılığını aldılar.  Başarılarının devamını dileriz. Başkanımız Akat’a ve emeği geçen bütün yöneticilerimize sonsuz teşekkür ediyoruz.”


Başkan Akat ise futbolculara ve yöneyim kurulu üyelerine spora ve sporculara desteklerinin devam edeceğini söyledi. Genç sporcularının üstün başarılara imza atacaklarına inandıklarını söyleyen Akat, bu yılın kendileri için önemli bir tecrübe olduğunu belirtti. Akat, “Sporcularımızla gurur duyuyoruz. Başarılarınızın devamını diliyoruz. Geleceğimiz sizlersiniz. Amed’in tüm çocuklarıyla gurur duyuyoruz. Mümkün olduğunca çok sayıda gencimize imkân sağlamak bizim için çok önemli” dedi.

 

HABERE YORUM KAT