1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Futbol turnuvası sona erdi
Futbol turnuvası sona erdi

Futbol turnuvası sona erdi

Diyarbakır'ın Kulp ilçesinde sınıflar arasında düzenlenen futbol turnuvasının galibi Kulp Çok Programlı Lisesi 11/C sınıfı oldu. Turnuvayı birinci tamamlayan takıma kupa verildi.

A+A-
ŞAMPİYON ÇOK PROGRAMLI LİSE
 
Kulp Çok Programlı Lisesi Spor Kulübü tarafından düzenlenen bahar dönemi sınıflar arası erkek futbol turnuvasına 32 takım kaldı. Kulp merkez Yenimahalle halı sahada düzenlenen futbol turnuvası yoğun ilgi gördü. Her maçın bir final şeklinde geçtiği karşılaşmalarda taraftarlar futbolcuları yalnız bırakmayarak maç sonuna kadar tezahüratlarıyla destek verdi.
 
Kulp Çok Programlı Lisesi Müdürü Mehmet Çemşi, "Öğrencilerimizin fiziksel, zihinsel, ahlaki ve sosyal yönden gelişimlerine katkı sunmak amacıyla yapılan turnuvaya sınıflar arasında seçilen 32 takımımız katıldı. Öğrencilerin bir birleriyle daha sıcak diyaloğun yaşandığı bahar dönemi futbol turnuva sonucunda turnuvanın birincisi Kulp Çok Programlı Lisesi 11/C sınıfı, ikincisi Kulp Çok Programlı Lisesi 10/I, üçüncüsü Kulp Çok Programlı Lisesi 10/B sınıfı oldu. Turnuvanın yapılmasında emeği geçen herkese ve katılımcılara teşekkür ediyoruz” dedi. 
Etiketler : , , ,

HABERE YORUM KAT