1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Fortis Kupa Maçının ardından
Fortis Kupa Maçının ardından

Fortis Kupa Maçının ardından

Diyarbakırspor Teknik Direktörü Coşkun Demirbakan ise Eskişehirspor'u aldığı galibiyetten dolayı kutladığını belirterek, maçın iki takım için de ortada geçtiğini söyledi.

A+A-

Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, galip gelerek Fortis Türkiye Kupası'nda gruplara kaldıkları için mutlu olduklarını söyledi.

kullan

     Rıza Çalımbay, maçın ardından yaptığı açıklamada, Eskişehirspor'un ilk kez taraftarı önünde resmi bir maç kazandığını belirterek, taraftarlarına galibiyet hediye etmenin mutluluğunu yaşadıklarını bildirdi.     Diyarbakırspor ile zorlu bir maç yaptıklarını anlatan Çalımbay, şöyle konuştu:     ''Maçta hatalarımız vardı. Bunları bir an önce düzeltmemiz gerekiyor. Futbolcularımın galibiyet isteğinden memnunum. Süper Lig'de başarılı olmak istiyorsak, Diyarbakırspor maçında gösterdiğimiz performansın yüzde yüz üstünde oynamalıyız. Oynadığımız oyunun çok üstüne çıkıp Kayserispor maçında da galip gelmek istiyoruz. Maçta Nadareviç'in sakatlığı nüksetti. Nadareviç'i, Kayserispor maçına yetiştirmeye çalışacağız.''    

kullan

     -DİYARBAKIRSPOR CEPHESİ-         Diyarbakırspor Teknik Direktörü Coşkun Demirbakan ise Eskişehirspor'u aldığı galibiyetten dolayı kutladığını belirterek, maçın iki takım için de ortada geçtiğini söyledi.

kullan

     Karşılaşmada iyi ve açık futbol oynamaya çalıştıklarını ifade eden Demirbakan, ''Eskişehir'e 5 eksikle geldik. Bazı futbolcularımızı dinlendirdik. Tur atlamayı istiyorduk. Maçın hakemi Bünyamin Gezer, iyi bir yönetim gösteremedi. Kendisi maçın uzamaması için mücadeleyi bitirmeye çalıştı. Rakibimizin galibiyetine gölge düşürmek istemiyorum. Eskişehirspor, bu taraftarıyla ligin üst sıralarını zorlar, kendilerine Süper Lig'de başarılar diliyorum'' diye konuştu.