1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Filinta dizisi ne zaman başlayacak?
Filinta dizisi ne zaman başlayacak?

Filinta dizisi ne zaman başlayacak?

Filinta dizisi izleyicileriyle kavuşmak için gün sayıyor. TRT'nin geçtiğimiz sezon beğenilerek izlenen dizisi Filinta'nın ekranlara ne zaman merhabe diyecek? İşte Filinta ile ilgili bilmek istedikleriniz ve detaylar..

A+A-

Filinta yeni sezon ne zaman başlıyor? Ekranların sevilen dizilerinden olan Filinta’da artık yeni sezon için geri sayım başladı. Onur Tuna’nın başrollerinde oynadığı Filinta dizisi yeni sezon ilk bölüm ile ilgili detaylar ve merak edilenler şu şekilde..


TRT1 ekranlarının en çok tercih edilen dizilerinden birisi olan Filinta’da heyecan devam ediyor. Yeni sezon hazırlıklarına tüm hızıyla devam eden Filinta dizisinin yeni sezon ilk bölümünün ne zaman başlayacağı açıklandı. İşte Filinta 2.sezon ilk bölüm tarihi ; Yeni sezonda yayın günü değişecek olan başrollerinde Onur Tuna, Damla Aslanalp, Serhat Tutumluer gibi isimlerin oynadığı Filinta dizisi 11 Eylül 2015 Cuma günü başlıyor !


Cannes TV Filinta'da!
 
Avrupa Basını ‘Cannes Tv Fuarı Türkiye Yılı’ öncesinde Filinta setini ziyaret etti.
 
Cannes TV Filinta'da!
 
Share on facebookShare on twitterShare on google_plusone_shareShare on pinterest_shareMore Sharing Services
2
 
 
5- 8 Ekim tarihlerinde Cannes’da düzenlenecek olan Türkiye’nin ‘Onur Konuğu’ olduğu ‘MIPCOM-Dünya Eğlence İçerik Pazarı Fuarı’ öncesi Avrupa Basını Türkiye’ye gelerek  Filinta dizi setini ziyaret etti.
 
TRT1 ekranlarından sevenleriyle 2. Sezonuna buluşmaya hazırlanan ES Film’in yapımcılığını üstlendiği Filinta’nın seti geçtiğimiz gün, Avrupa’nın değişik kanal ve gazetelerinde görev yapan basın mensuplarından seçkin bir grubun katıldığı hareketli ve renkli bir buluşmaya ev sahipliği yaptı. 
 
5-8 Ekim 2015 tarihlerinde Fransa’nın Cannes Şehrinde düzenlenecek ‘MIPCOM-Dünya Eğlence İçerik Pazarı Fuarı’na, ‘Onur Konuğu Ülke Türkiye’den katılacak dizilerden biri olan Filinta, dünyaya açılmaya hazırlanırken, yapımıyla ve kalitesiyle yabancı medyanın ilgisini çekerek şimdiden dünyada  konuşulmaya başlandı. 
 
Avrupa Basını Filinta’da
 
‘MIPCOM-Dünya Eğlence İçerik Pazarı Fuarı’ kapsamında Türk kanallarının yöneticileri ve distribütörleri tarafından organizasyonu gerçekleştirilen ve Amerika, Arjantin, Singapur, Bulgaristan’ın aralarında olduğu Avrupa’nın ve dünyanın değişik ülkelerinden gelen yabancı basın mensupları ‘Filinta’nın İzmit’teki platosuna gelerek hem gerçekleşen çekimleri izlediler, hem de başrol oyuncuları ve yönetmenle sohbet ederek röportaj yaptılar.
 
Dizinin yönetmeni Osman Kaya, Koordinatör Mehmet Çoban, başrol oyuncularından Onur Tuna, Cem Uçan ve yeni sezonun transferlerinden Suavi Eren ile Berrak Tüzünataç’ın basın mensuplarıyla birarada olduğu İzmit Seka Film Platolarındaki bu önemli buluşma, röportaj, çekim ve güzel bir sohbet eşliğinde tüm gün boyunca keyifle sürdü.
 
Tarih, Teknik, Aksiyon
 
Yabancı basın mensuplarının  Filinta dizisiyle ilgili tarih, teknik  ve aksiyona dayalı çekim detayları ve oyunculuk performansları ile ilgili sordukları  soruları yanıtlayan yönetmen Osman Kaya ve başrol oyuncuları,  ‘Filinta’ projesinin içinde yer alarak,  anlattıkları hikayenin izleyici tarafından beğenilmesinin mutluluğunu yaşadıklarını  ve daha iyisi için çalıştıklarını dile getirdiler.
 
Dünyanın ve Avrupa’nın önemli  TV kanalları ve gazetelerinden olan Arjantin’den Prensario ve Revistasenal, Miami ve dünyanın birçok ülkesinde yayınları bulunan Produ, Singapur’dan  TV Asia ve Bulgaristan’dan CeeTV’nin TV yazar ve röportajcıları bu güzel buluşmadan ve Filinta’nın setinden mutlu ayrıldılar.  

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler