1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Fikstür kura çekimi yapıldı
Fikstür kura çekimi yapıldı

Fikstür kura çekimi yapıldı

Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 2014-2015 sezonu fikstür kura çekimi bugün yapıldı.

A+A-
İstinye'de bulunan Orhan Saka Amatörler Evi'nde saat 14.00'da gerçekleştirilen kura çekimine Bölgesel Amatör Lig'inde bulunan kulüp başkanları ve temsilcileri katıldı.
 
2014-2015 sezonu Bölgesel Amatör Ligi (BAL) grup fikstürleri şu şekilde:
 
BÖLGESEL AMATÖR LİG 1. GRUP
 
Mardinspor
 
Hasköy Yıldızspor
 
Yüksekova Belediyespor
 
Diyarbakır 1968 Spor
 
Cizrespor
 
Batman Gercüş Bağlarspor
 
Başkalespor
 
12 Bingölspor
 
Kurtalanspor
 
Diyarbakır Yolspor
 
Patnos Gençlikspor
 
Tatvan Gençlerbirliğispor
 
BÖLGESEL AMATÖR LİG 2. GRUP
 
Yomraspor
 
Serhat Ardahanspor
 
13 Şubat Erzincan Gençlikspor
 
Ardeşenspor
 
1926 Bulancakspor
 
Karsspor
 
Karaderespor
 
Beşikdüzüspor
 
Bayburt Belediyespor
 
Torulspor
 
Çayelispor
 
Görelespor
 
Arhavispor
 
Iğdır Arasspor
 
BÖLGESEL AMATÖR LİG 3. GRUP
 
Elbistan Belediyespor
 
Adıyamanspor
 
Kilis Belediyespor
 
Suruç Gençlikspor
 
44 Malatyaspor
 
Sakıcı İnşaat Şenyurtspor
 
Pazarcıkspor
 
Dersimspor
 
Adıyaman İl Özel İdaresispor
 
Elazığ Yolspor
 
Şanlı Urfa Karaköprü belediyespor
 
Malatya Yeşilyurtspor
 
Şehit Kamil Belediyespor
 
Bay
 
BÖLGESEL AMATÖR LİG 4. GRUP
 
Kozan Belediyespor
 
Sarayönü Belediyespor
 
Osmaniyespor
 
Dörtyol Gençlerbirliği
 
Akdeniz Belediyespor
 
Selçuklu Belediyespor
 
Ceyhanspor
 
Adana Hadırlıgücü
 
Akşehir Belediyespor
 
Toroslar Belediyespor
 
Reyhanlı Belediyespor
 
Mersin Büyükşehir Belediye Meskispor
 
Karaman Belediyespor
 
Nevşehirspor Gençlik
 
BÖLGESEL AMATÖR LİG 5. GRUP
 
1930 Bafraspor
 
Ladik Beldespor
 
Fatsa Belediyespor
 
Yeni Amasyaspor
 
Ulukavakspor
 
Kastamonuspor 1966
 
Ünyespor
 
Termespor
 
Çarşambaspor
 
Kaptan D.Ç Soğuksu Yenicespor
 
Sinopspor
 
Güzelorduspor
 
Bartınspor
 
Turhalspor
 
BÖLGESEL AMATÖR LİG 6. GRUP
 
Aksaray Sanayi Gençlikspor
 
Sorgun Belediyespor
 
Hacılar Erciyes Gençlikspor
 
Yeni Altındağ Belediyesispor
 
Kazan Belediyespor
 
Mke Kırıkkalespor
 
Cumhuriyet Üniversitespor
 
Yimpaş Yozgatspor
 
Kayseri Yolspor
 
Yeşil Kırşehirspor
 
Sincan Belediyespor
 
Keçiören Bağlumspor
 
Zara Belediyespor
 
Bay
 
BÖLGESEL AMATÖR LİG 7. GRUP
 
Muratpaşa Belediyespor
 
Denizli Sarayköyspor
 
Bodrumspor
 
Eğridirspor
 
İzmirspor
 
Selvioğluspor
 
Bucak Oğuzhanspor
 
Konyaaltı Belediyespor
 
Pamukkalespor
 
Muğlaspor
 
Isparta DSİ Spor
 
Yeşilovaspor
 
Uşak Sportif Gençlikspor
 
Afjet Afyonspor
 
BÖLGESEL AMATÖR LİG 8. GRUP
 
Karabiga Belediyesi Gençlikspor
 
İncirliova Belediyespor
 
Balıkesir Büyükşehir Belediyespor
 
Soma Sotesspor
 
Atillaspor
 
Bozdoğan Belediyespor
 
Erdekspor
 
Yeniçanspor
 
Didim Belediyespor
 
İzaks Gaziemirspor
 
Somaspor
 
Narlıdere Belediye Gençlikspor
 
Sındırgı Belediyespor
 
Manisa Büyükşehir Belediyespor
 
BÖLGESEL AMATÖR LİG 9. GRUP
 
Sultanbeyli Belediyespor
 
İnegöl Gençlergücüspor
 
Gebzespor
 
Modafenspor
 
Altınova Belediyespor
 
Mudanyaspor
 
Çayırovaspor
 
Leventspor
 
Kestel Belediyespor
 
Bozüyük Vitraspor
 
Yenibosnaspor
 
Gebze Sultan Orhanspor
 
Elmas Bahçelerspor
 
İfa
 
BÖLGESEL AMATÖR LİG 10. GRUP
 
Dikilitaşspor
 
Avcılar Belediye Gençlikspor
 
Dumlupınar Üniversitesi
 
Serdivanspor
 
Beyköy Belediyespor
 
Eskişehir Sağlıkspor
 
Karasuspor
 
Çıksalınspor
 
Sultangazispor
 
Kütahyaspor
 
Arifiye Kalaycıspor
 
Düzcespor
 
Eskişehir Demirspor
 
Kıbrıscıkspor
 
BÖLGESEL AMATÖR LİG 11. GRUP
 
Tekirdağspor
 
Çengelköyspor
 
Anafartalarspor
 
Kozlu Belediyespor
 
Çınarlıspor
 
Büyükçekmece Belediyespor
 
Ergene Velimeşespor
 
Babaeskispor
 
Arnavutköy Belediyesi Gençlikspor
 
Edirnespor Gençlik
 
Ereğli Beldiyespor
 
Kocaelispor
 
Erokspor
Etiketler : , , ,

HABERE YORUM KAT