1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Fevzi İlhanlı'dan yeni sezon mesajı
Fevzi İlhanlı'dan yeni sezon mesajı

Fevzi İlhanlı'dan yeni sezon mesajı

Spor Totot 3.lig 2. Grup kulüplerinden Diyarbekirspor onursal başkanı ve sponsoru Feyzi İlhan’lı yeni sezon için mesaj Takımımız son iki sezonda Play-Off’ta kaçırdığı şampiyonluktan sonra bu sezon 2.Lig’e doğrudan çıkmayı hedeflemektedir.

A+A-

Takımımız son iki sezonda Play-Off’ta kaçırdığı şampiyonluktan sonra bu sezon 2.Lig’e doğrudan çıkmayı hedeflemektedir. Bu amaçla geçen sezonki iskelet kadro korunmuş olup kalitesini ve başarısını ıspat etmiş oyuncularla takviye edilmiştir. Bir çok takımda şampiyonluklar kazanan teknik direktör Bülent Demirkanlı takımın başına getirilerek şampiyonluk hedefine uygun bir yapılanmaya gidilmiştir.

'BU ONURLU İSİM VE MİSYONUN FARKINDAYIZ'

Her zaman olduğu gibi bu sezon da iyi bir takım kurmak ve halkımızı mutlu etmek için maddi ve manevi tüm fedakarlığı yaptık. Arkasında belediye,siyaset ve güçlü finansman desteği olan kulüplerle yarışacağımız lig için böyle bir imkanımız olmadığı halde bunu sorun etmedik. İmkanlarımızı zorlayarak en iyisini yapmaya çalıştık. Yasal engellerden dolayı yolumuza Diyarbekirspor ismi ile devam etmek zorunda kaldık. Bu değerli ve şerefli isim inşallah bize uğur ve başarı getirecek. Bu onurlu isim ve büyük misyonun farkındayız.

‘TARAFTARLARIMIZDAN UZAK KALACAĞIZ’

Sezona sorunsuz hazırlanan takımımız lige 3 puanla başlamayı planlamaktadır.İlk maçlar her zaman zordur ancak biz Ankara’dan 3 puanla döneceğimize inanıyoruz. Geçen sezondan kalma 5 maçlık seyircisiz oynama cezasından dolayı uzun süre taraftarlarımızdan uzak kalacak olmanın özlemini çekeceğiz. Taraftarlarımız tribünlerde 

olmasa da dua ve gönüllerinin bizimle olduğunu düşünerek mücadele edeceğiz. Bu ruhla maçlara çıkacak olan takımımız inşallah taraftarlarımızın yüzünü güldürecektir. Bu konuda oldukça inançlı ve kararlıyız.

'STORE HİZMETE GİRMEK ÜZERE'

Şampiyonluk hedefine ulaşmak için başta taraftarlarımız ve halkımız olmak üzere kentimizdeki tüm bileşenlerin desteğini bekliyoruz. Store ile ilgili çalışmalarımız sonuçlanmak üzere. Ürün siparişlerini verdik, bir kaç gün içinde elimize ulaşacak ve forma satışlarına başlayacağız. Arkasında diğer ürünler de gelecek ve hem doğrudan hem de internet satışlarımız olacak. Böylece kulübümüz gelir elde ederken, halkımız da arzuladığı ürünlere sahip olacak. Bu değerli markayı hep beraber büyüteceğiz. Storemiz Atatürk Stadı karşısında çok yakında hizmete başlayacak.

YENİ BİR OTOBÜS VE TESİS HAMLESİ

Geçen sezon kulübümüze son model otobüs almıştık. Son model bir otobüs daha alıyoruz. Bu otobüs hem taraftarları gerektiğinde deplasmana götürecek,hem de alt yapı ve diğer çalışmalarda kullanılacak. Sipariş verdik ve yakında gelecek. Tesisleşme konusunda önemli bir adım attık. Seyrantepe'deki yer kulübümüze tahsis edildi. Futbol Federasyonu'nun katkılarıyla burada konaklama tesisi ve sahalar yapmak istiyoruz.

‘HASSAS BİR DÖNEMDEN GEÇİYORUZ,HERKES DİKKATLİ OLMALI’

Zorlu ve çekişmeli bir sezon bizi bekliyor. Emek hırsızlığının olmadığı,hakem hatalarının başarı ve başarısızlıkları tayin etmediği,hak edenlerin kazandığı,spor dışı etkenlerin spora hükmetmediği bir sezon en büyük temennimizdir.2015-2016 sezonunun ülke futbolu ,kentimiz,bölgemiz ve kulübümüz için hayırlara vesile olmasını diliyoruz. Fair-Play,centilmenlik ,kardeşlik ve hoşgörü görüntüleri hakim olsun. Unutmayalım ki her takım 

başarılı olmak ister ancak sonuçlar geçici olup esas olan sevgi,barış ve kardeşliktir. Ülke olarak birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyaç duyduğumuz bu dönemde sporun tüm bileşenlerini bu bilinç ve hassasiyetle davranmaya davet ediyoruz.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler