1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Familya'nın oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor?
Familya'nın oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor?

Familya'nın oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor?

Uğur Yücel ekranlara yeni projesi Familya ile geri dönüyor. Aile komedisi sevenler için iyi bir proje olan Familya, Süper Baba tadında olacağı sinyallerini de verdi. Peki Familya ne zaman başlayacak? Oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor? İşte detaylar...

A+A-

Usta oyuncu Uğur Yücel Familya ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Fox Tv ekranlarında olacak dizi şimdiden ilgiyi üzerine toplamayı başardı. Usta oyuncu kadrosu ve merak edilen senaryosu ile Familya,dizisi hakkında merak edilen tüm soruların cevapları ve detayları...

FAMİLYA DİZİSİ KONUSU

1993-1997 yılları arasında ATV’de ekrana gelen ”Süper Baba” dizisi tarzında olacak olan dizinin seti İzmir’de çekilecek. Temmuz ayında çekimlerine başlanacak olan dizinin yapımcılığını TMC Film üstlenecek. Dizinin ismi ise ”Familya” olarak olarak belirlendi.

Uğur Yücel, 1993-1997 yılları arasında ATV’de ekrana gelen efsane dizi Süper Baba tarzında yeni bir dizi geliyor. Dizinin başrol oyuncusu ise son olarak ‘Aramızda Kalsın’ dizisiyle ekranlarda gördüğümüz Uğur Yücel yer alacak. 58 yaşındaki usta oyuncu Uğur Yücel, yine sıcak bir aile dizisi olan Canım Ailem’de Şebnem Bozoklu’yla birlikte başrol oynamıştı. Yine bir aile komedisi izleyici ile buluşturacak olan Uğur Yücel, yeni dizisiyle FOX’ta izleyicisi ile buluşacak.

FAMİLYA DİZİSİ OYUNCU LİSTESİ
 
UĞUR YÜCEL
 

fft16_mf7280159.jpeg
 
1957 yılında İstanbul’da doğmuş oyuncu ve yönetmendir. Son dönemde oyndığı Canım Ailem ve Aramızda Kalsın dizileri ile de tanıtır. Son zamanlarda seslendirme de yapmaktadır.
 
ŞÜKRAN OVALI
 
fft16_mf7280160.jpeg
 
1985 yılında İzmir’de doğan güzel oyuncu 31 yaşındadır. Son olarak Paramparça dizisinde Ayşe karakterine hayat vermiştir.
 
ZEYNEP KANKONDE
 
fft16_mf7280161.jpeg
 
En son Kiraz Mevsimi dizisinde rol alan tecrübeli oyuncu dizinin komik isimlerinden biri oluyor.
 
CANER ÖZYURTLU
 
fft16_mf7280163.jpeg
 
BERAT EFE PARLAR
 
fft16_mf7280164.jpeg

HABERE YORUM KAT