1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Fakir ailelere gıda yardımı
Fakir ailelere gıda yardımı

Fakir ailelere gıda yardımı

DİYARBAKIR- Diyarbakır'ın Kulp İlçe Emniyet Amirliği, ihtiyaç sahibi 20 aileye Ramazan ayı dolayısıyla gıda yardımında bulundu.

A+A-

İlçe Emniyet Amirliği ekipleri, önceden tespit edilen bakıma muhtaç hasta ve yaşlılar ile ihtiyaç sahibi 20 aileye gıda yardım paketlerini evlerine teslim etti.

İçerisinde pirinç, bulgur, fasulye, şeker, yağ, mercimek, un, salça ve makarna bulunan gıda paketlerini ihtiyaç sahiplerini evlerinde ziyaret ederek teslim eden ekipler, yardımların Ramazan ayı boyunca devam edeceğini kaydetti.

İlçe Emniyet Amir Vekili Komiser Yardımcısı Zekeriya Sarı, polis teşkilatının vatandaşın sadece güvenliğini sağlamakla yetinmediğini, huzur ve mutluluğu için sosyal çalışmalar da yaptığını söyledi.

Sarı, "Birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışmanın sembolü olan Ramazan ayında, Kulp İlçe Emniyet Amirliği personeli olarak, gönüllü olan polis arkadaşlarımızın katkılarıyla ilçemizde ikamet eden ve yardıma muhtaç olan 20 ailemize elimizden geldiği kadarıyla, hazırladığımız gıda kolilerimizi ulaştırmanın huzurunu yaşıyoruz.

İnşallah yapılan yardımlar yerini bulmuş ve ufakta olsa birilerinin mutluluğuna sebep olmuştur. Bu tür organizasyonların artarak devam etmesi ve hali hazırda ilçemizde zaten var olan kardeşlik, beraberlik ve huzur ortamının daha da perçinlenmesi temennimizdir. Bu organizasyona katkıda bulunan Kulp İlçe Emniyet Amirliğinde görevli tüm personelimize teşekkür ediyorum" dedi.


(MT-YRT-AŞ-Y)

Etiketler : , , ,

HABERE YORUM KAT