1. HABERLER

  2. TEKNOLOJİ

  3. Facebook Messenger'dan annelere büyük jest!
Facebook Messenger'dan annelere büyük jest!

Facebook Messenger'dan annelere büyük jest!

Dünyada en fazla kullanılan sosyal ağ olma ünvanını kimseye bırakmaya Facebook uygulamalarıyla kullanıcılarına sürpriz yapmayı ihmal etmiyor.

A+A-

Facebook Messenger üzerinden iletişime geçen kullanıcıları Anneler Günü'nde büyük bir sürpriz bekliyor. İşte Facebook Messenger'ın Anneler Günü sürprizi...

Facebook Messenger anneleri unutmadı ve Anneler Günü için özel bir içerik geliştirdi. Facebook, aynı Google’ın özel günler için yayınladığı doodle’lara benzer bir kutlama içeriğini Facebook Messenger uygulamasına getirdi. İşte Facebook Messenger'ın çok konuşulan sürpriz uygulaması...

Twitter kullanıcısı Sreedev Sharma’nın Facebook’un kaynak kodlarında fark ettiği bu simge gerçek çiçeğin yerini tutmasa da en azından ailelerinden uzakta olan kişiler için alternatif bir kutlama biçimi olarak düşünülebilir. Yalnızca Pazartesi sabahına kadar kullanılacak olan bu simgeye tıklandığında yazılı, fotoğraflı ya da GIF’li tüm mesajlar bu renkli çiçekle süslenebilecek. Pazartesi sabahından itibaren de kaybolacak ve muhtemelen bir dahaki Anneler Günü'ne kadar da aktif duruma gelmeyecek.

--2146971.jpeg
 
Bunun dışında yine Messenger’daki Çıkartma Mağazası’na ‘Anne Sevgisi’ isminde bir çıkartma paketi eklendi. Tavuk, fil, maymun gibi hayvanların bulunduğu bu çıkartma paketi, tahmin edeceğiniz gibi Anneler Günü için özel olarak geliştirildi. 

HABERE YORUM KAT